Seo İçin Ne Kadar Ödemeliyim

            Seo nun kullanım alanlarını ve ne olduğu hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum. Seo üstte de yazdığım gibi arama motorları optimizasyonudur. Seo kısaca Google gibi diğer arama motorlarının sizin kullandığınız sitenizin daha anlaşılır olması ve yardımcı olması adına kullanıcıların sitenizi daha yakından tanıması ve siteniz hakkında daha detaylı bilgi alması amaçlı her web site sahibinin uyguladığı bir yöntemdir.

             Seo nun kısaca ipuçlarına gelecek olursak seo; arama motorlarınızı daha tanıtmak ve tanıtım esnasında daha kendi düzenlemelerinizi yapmak, sosyal medya üzerindeki etkinizi artırmak, kendi sitenizden daha güçlü bazı sitelerde kendi sitenizin tanıtımını yapmak tüm bunları yaparken site kullanıcılarının sitenizi sıklıkla ziyaret etmesi dolaylı olarak sitenizi sevmeleri ve sıklıkla sizin sitenizi tercih etmeleri, sizin sitenizi kullanan kullanıcıların site ziyaretinde aradıklarını bulmaları ve en çok tercih edilenler arasında yer alması kullanıcıların aradıklarını kolaylıkla bulması, genellikle hatta düzenli olarak güncel konuların yer alması ve böylece insanların daha çok ziyaret etmeleri, memnun kalan site kullanıcılarının diğer kullanıcılara tavsiye etmeleriyle daha çok kullanıcıya ulaşılması, insanların dikkatini kolayca çekiyor olmasıdır.

            Seo İçin Ne Kadar Ödemeliyim konusuna gelecek olursak eğer bilindiği üzere bu ücret aylık 600-5000 arası gibi bir rakamdır. Kendi sitenizin analizini yaparak buna özgü bir fiyatlandırma çıkartmak mümkündür. Herhangi bir amaçla kurduğunuz web siteniz ortama göre çıkarılan seo fiyatları her site sahibine uygun şekilde bir fiyat çıkartmaktadırlar. Genelde seo saatlik olarak hesaplanmada daha çok tercih edilmektedir. Seo ücretleri 3 ana temel gruba ayrılmaktadır kast ettiğim yeni başlayanlar için ve profesyoneller için kullanımların fiyatları değişmektedir.

            Sitenizin yükselmesi ve çok tercih edilmesini istiyorsanız eğer yapmanız gereken şunlardır, ilk olarak ihtiyaç olanı belirleyip kullanıcıların dikkatini çekmeli ilgilerini kendine çekmelisiniz. Doğru adımlarla ilerleyerek nokta atışı yaparsınız eğer kullanıcılarınızda sizi mutlu eder. Gelelim kullanıcıların dikkatini çekmeye bunu yapmak çok zor olmamalı güncel dediğim şeyler düzenli olarak gündemi takip etmeniz kitap gazete okumaktan geçer haliyle fazla zorlanacağınız bir konu değildir.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir