Ünlülerin Asıl Meslekleri Nelerdir?
            Dizilerle, filmlerle, konserlerle, yaptıkları albümlerle hayatımıza giren ünlülerin şu an yaptıkları mesleklerinden önce de bir hayatları ve farklı meslekleri vardı. Peki, siz ünlülerin asıl mesleklerini biliyor muydunuz? 

Canan Ergüder
Türkiye’deki kariyerine Bıçak Sırtı adlı diziyle başlayan ve sonrasında Bin bir Gece, Behzat Ç, Güllerin Savaşı gibi dizilerde oynayan oyuncunun Türkiye’ye gelmeden önce Amerika’da yaptığı meslek garsonlukmuş.

Can Yaman
Gönül İşleri dizisiyle tanıdığımız şu sıralar TRT’de Hangimiz Sevmedik adlı dizide oynayan yakışıklı oyuncu aslında avukatmış.

Nuri Alço
Gazoz ve ilaç kelimelerini görünce aklımıza gelen ilk isim olan Nuri Alço, Yeşilçam’da oynamaya başlamadan önce ilaç mümesilliği yapıyormuş.

Muazzez Ersoy
Türk Sanat Müziğinin eşsiz sesi sanatına başlamadan önce bir mağazada tezgahtarlık yapıyormuş.

Levent Ülgen
Şu aralar Kiralık Aşk dizisinde oynayan ünlü oyuncu ODTÜ Fizik Bölümü mezunuymuş.

Rafet El Roman:
Sesi ve şarkılarıyla milyonların dinlediği şarkıcı yine kendisini dinleteceği bir meslek yapıyormuş önceden. Rafet El Roman şarkıcı olmadan önce müezzinlik yapıyormuş.

Buğra Gülsoy:
En son Aşk Yeniden dizisinde oynayan ve vizyona yeni giren Görümce filminin de başrol oyuncusu Buğra Gülsoy’un asıl mesleği mimarlıktır. 

Deniz Seki:
Sesiyle ve şarkılarıyla milyonları kendine bağlamadan önce Deniz Seki güzellik uzmanı olarak çalışıyormuş.

Serdar Ortaç:
Şarkıcı olamadan önce babasının isteğiyle tornacılık yapıyormuş.

Yaşar: 
Şarkıcılık yapmadan önce Yaşar bir dönem turist rehberliği yapmış.

Hande Yener:
Şarkıcılık yapmadan önce bir mağazada tezgahtarlık yapan Hande Yener’in kaderini Hülya Avşar ve Sezon Aksu değiştirmiştir.

Tarık Akan: 
Bir süre önce kaybettiğimiz sevgili Yeşilçam aktörümüz oyunculuğa başlamadan önce bir süre cankurtaranlık yapmıştır. Ayrıca kendisi gazetecilik eğitimi görmüştür.

Kıraç:
Şu anki mesleğiyle alakalı olarak bir dönem müzik öğretmenliği yapmıştır.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir