Kurban bayramı 2018 hoş geldi

Ömrü olana günler gelip geçiyor. Bir kurban bayramına daha eriştik çok şükür. Bayram öncesi heyecanlı bir telaş çoktan başlamış durumda. Kurbanlıklar ziyaret edilirken bir yandanda bayram naması saatleri kontrol ediliyor, bayram mesajları hazırlanıyor. Güzel bir hazırlık var islam aleminde.

Kurban Bayramına az kaldı. Bayram öncesi telaş yurt genelinde başlamış durumda. Tatillerin uzaması ile herkes hızlıca plan yapmaya ve bayramı sevdikleri ile birlikte geçirme telaşına düştü.2018 yılı Kurban Bayramını yakında idrak edeceğiz.

Yoğun çalışma temposunun arasında bayram tatilleri bir fırsat. Memleket özlemi çekenler en küçük fırsatı değerlendirmeye çalışıyor. Uzakta olanlar ise sevdiklerine teknolojiden güç alarak ulaşmaya çalışıyor. Güzel sözler mobil telefonlar ve pc iler ile iletiliyor. Her ne kadar anlık iletişim sağlansa da birebir görüşmenin yerini tutmuyor elbet.

Kurban bayramı sözleri sitemizde yayınlandı. Dostlarınıza, akrabalarınıza, uzakta olan sevdiklerinize anlık ulaşabilmek için sitemizden faydalanabilir onları mutlu edebilirsiniz. Günümüz şartlarında teknoloji o kadar ilerlemiş durumda ki nerede olursak olalım bir başka kişi ile anlık iletişim kurabiliyor sözlerimizi, mesajlarımızı iletebiliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir