Kısa Cuma Mesajları

Aralık ayının sonlarına doğru ilerlerken en güzel cuma mesajları ile sizlerleyiz. Sayfamızda cuma mesajları, güzel sözler bulabilirsiniz. Dostlarınız ile kısa cuma mesajları paylaşabilirsiniz.

Kısa Cuma Mesajları 2019

Günler bir biri ardına geçer ama dostlar akıldan hiç çıkmaz. Cuma günün mübarek olsun dostum. Allah kabul etsin..

Geceyi sabaha kavuşturan Rabbim. Günahlarımızı affeyle. Bizlere rahmetinle muamele eyle Allahım. Cuma gününüz hayırlı olsun.

Allahım ibadetimizi kabul eyle. Cuma günü hürmetine kardeşliğimizi güçlendir. Darda, zorda kalanlara kolaylıklar ihsan eyle Allahım. Cuma gününüz mübarek olsun.

Soğuk bir kış günü, güzel bir mesaj ısıtır yüreğimizi. Cumanız mübarek olsun.

Geceyi sabaha kavuşturan rabbim. Dualarımızı kabül, cumamızı mübarek eyle.

Tüm islam aleminin cuma günü mübarek olsun, tüm sıkıntılar son bulsun inşallah.

Geceyi sabaha kavuşturan Rabbim dularımızı makbül eyle. Cumanız mübarek olsun.

Cumamız mübarek dularımız kabul olsun.

Eylül ayı geldi. Güz günlerinde tüm müslümanların sıkıntılarının yok olması temennisi ile cumamız mübarek olsun.

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. cumanız mübarek olsun.

Ya Rabbim. Şu güzel mübarek gün hürmetine müslümanların sıkıntılarını gider, sağlık, sıhhat afiyet ver Allahım.

Dünyanın birçok yerinde müslüman alemi sıkıntı çekiyor. İnşallah insanlar hak ve adelet hususnda duyarlı olurda güzel günler gelir. Cumanız mübarek olsun.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız mübarek olsun.

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun…

Yakınlık ne zamanla ne mekenla sınırlıdır.Eller Allah”a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir.Aklımda yürüğimde ve duamdasınız.Cumanız mübarek olsun..

Yok olsun tüm kederler, cumanız hayırlı olsun.

Mübarek Cuma gününüz kutlu olsun. Hayırlı cumalar.

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

Gününüz mübarek, gönlünüz huzur dolsun. Hayırlı cumalar.

Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. en güzel günün cuma bayramın olsun. Duayla

Gönülden gönüle dua ile. Cuma gününüz mübarek olsun.

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım

TÜM İNANANLAR İÇİN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM BU MÜBAREK CUMA GÜNÜNÜN

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

Bu yüzden cuma günü atabileceğiniz güzel bir dini söz ya da sözler ile selamınızı pekiştirebilirsiniz. Bu sayede güzel cuma günü sözleri ile iletişiminizi kuvvetli hale getirmeniz büyük oranda mümkün. Örneğin, mesajda hayırlı cumalar demek yerine cuma günü mesajları ile daha da anlamlı ve derinlikli bir mesaj gönderebilirsiniz. Bu yüzden cuma günü sözleri çok önemlidir.

2 thoughts on “Kısa Cuma Mesajları

 • 11 Eylül 2017 tarihinde, saat 09:51
  Permalink

  cuma günü tüm duaların kabul olması dileği ile. hayırlı cumalar.

  Yanıtla
 • 5 Ekim 2017 tarihinde, saat 14:17
  Permalink

  cuma gününüz mübarek olsun. hayırlı cumalar.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir