Aşk gönle düştü mü, gündelik sıkıntılar kaybolur

Dünya sevgi üzerine kurulmuştur. Doğada ki düzen anlamlı bir uyum içerisinde hareket eder ve gören gözler için umut olur, mutluluk olur. Doğaya şekil veren insan oğlu gönülden gelen sevgi ile  yaşama tutunmaya çalışır. Bu süreçte ise en büyük destekçisi her zaman yanında olmasını istediği eşidir.

Dünya telaşı devam ederken aşk  her zaman gönlümdedir ve gideceği hedefi arar. Günlerden bir gün büyük bir sevda ile tutuştuğu aşına erişir. Ve gönül kazanında buharlar tütmeye başlar. Aşk, insanı var olduğu günden beri meşgul etmiştir. Üç sihirli harfin birleşmesinden oluşan sihirli kelime her zaman insanı heyecanlandırmıştır. Aşk sözleri ile sevdiğine ulaşmaya çalışır ve birlikte aynı hedefe bakacağı günler özler.

Aşk ile yanan gönül bir yandan ulaşamamanın üzüntüsünü çekerken diğer yandan sevmenin huzurunu yaşar. Günümüzde sevgiliye ulaşmak kolaydır. Anlık iletiler sayesinde sevgilinize aşk sözleri ulaştırabilir mutluluk gezegeninde birlikte yol  alabilirsiniz.

Sevmek güzeldir. Her hali ile onu düşlemek ve ne yaptığını merak etmek mutlu eder insanı. Sevdaya düştü mü gönül dünya bir başka dönmeye başlar. Günün sıkıntıları onu görebilme adına yok olur gider. Bir söz , bir kelime duymak mutlu eder aşığı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir