Yeni Ev Taşıma Tebrikleri

Tanıdığınız biri yeni evine taşındığında, onlar için ne kadar heyecanlı ve mutlu olduğunuzu göstermeniz önemlidir. Güzel sözleri kartla/mesajla/telefonla/hatta sıradan bir konuşmayla şahsen söyleyin! Böylesine önemli bir olayı kutlamak, kutlamayı gerektirir ve böyle kabul edilmelidir – kısa ama tatlı veya eğlenceli tebrik mesajları tam da işi görmelidir! Bu yeni evden eve nakliyat tebrikleri tam da işinizi görecektir!

İlk evlerinin kapılarını aralarken, satın almak onlar için her zaman sevgiyle hatırlayacakları inanılmaz bir dönüm noktasıdır. İster hayallerindeki ev, ister sadece üzerinde çalışılması gereken bir ev olsun, her iki durumda da harika bir şey olarak kutlanmalı! Kutlamalarının bir parçası olarak, yeni mekanlarında evim demeye bayılacakları anılar yaratmaya başlarken onlara şans dileyebilirsiniz!

Yeni bir ev, sahiplerinin bireysel ihtiyaçlarına ve tercihlerine uyması gereken bir özelleştirme fırsatını temsil eder. Resim yapma, dekore etme ve burayı ev gibi hissettirme çabalarında onlara başarılar dileyebilirsiniz; ayrıca, yeni kazılarını sergilemek için arkadaşlarını ağırlamaya teşvik edin!

Mobilyalarını nasıl düzenlemeleri, bahçelerini nasıl temizlemeleri ve bakımını yapmaları, mutfağı kendilerinin yapmaları ve sümüklü böcek, haşere ve küf gibi yaygın ev problemlerinden kaçınmaları gibi yeni evlerini ideal ev yapma konusunda akıllıca tavsiyeler verin.

Çevrimiçi kart satın alırken kendinizi kartınızı doldurmaya yetecek kadar kelime yazmakta zorlanırken veya kelime limitleriyle sınırlanırken bulursanız, kısa alt yazılar mükemmel bir çözüm sunar. Alıcıları için ne kadar mutlu ve heyecanlı olduğunuzu iletirler ve aynı zamanda konuşmalarını veya kart alışverişlerini başlatmanın etkili bir yolu olurlar.

Düğün mekanının adını veya kendi metninizi eklemek gibi her alıcı için kişiselleştirilmiş kelimeler veya resimlerle kişisel bir dokunuş ekleyin! Postable, koltuğunuzun rahatlığından ayrılmadan özel tebrik kartlarınızı yazdırabilmenizi, adresleyebilmenizi ve gönderebilmenizi sağlar – ayrıca tüm bunlara eşlik edecek bazı yeni eve taşınma partisi hediye fikirlerini de unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir