Yeni Ev Hediye Fikirleri

Arkadaşlarınızın yeni bir ev satın almaları her zaman bir kutlama nedeni olmalıdır – ister şehirdeki apartman yaşamından kırda kulübe yaşamına taşınmış olsunlar, ister yakın zamanda ilk ev satın almaları için bir adım atmış olsunlar. Bir yeni eve taşınma partisine ev sahipliği yapmak bol miktarda neşe katabilirken, düşünceli bir hediye, tüm kabarcıklar kuruduktan sonra uzun süre kalacak olan o özel şeyi ekleyebilir!

Yeni Ev Hediyesi Fikirleri

İdeal yeni eve taşınma partisi hediyelerini bulmak sandığınızdan daha kolay! Peynir bıçakları ve yemek kitabı standlarından özel işlemeli kokteyl bardaklarına ve daha fazlasına kadar – burada her şeyi ele alıyoruz. Zaman kaybetmemeniz için piyasadaki en iyi seçenekleri bir araya getirdik.

Hayatınızdaki hayvan severler, atıştırmak için uzandıklarında yüzlerini gülümsetecek bu sevimli panda kurabiye kavanozuna bayılacak! Mutfağa ek olarak ve anında sohbet başlatıcı olarak mükemmel, her atıştırdıklarında kesinlikle yüzlerini gülümsetecek!

Arkadaşlarınız teknolojiyle çok meşgulse, iRobot‘un bu eller serbest elektrikli süpürgesi, yalnızca sesli komutla yerlerini düzenli tutmalarına yardımcı olabilir. Artı, Alexa ve Google Home ile uyumluluğu, evin herhangi bir odasından yönetebilecekleri anlamına gelir!

Yeni yaşam düzenlemelerine yerleşen ev sahipleri, bu kişiselleştirilmiş bardak altlığı setinin eyalet(ler)iyle ilgili sevdikleri her şeyi eğlenceli bir şekilde hatırlattığını görecek. Adları ve takma adlarıyla kişiselleştirin veya mevcut sekiz durumdan birini seçin (veya jenerik olanı seçin). Ayrıca, bu hindistan cevizi paspası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir