Uzun Aşk Sözleri

Sayfa içeriği: Bu metinde uzun aşk sözleri, sevgiliye uzun cümleler, anlamlı uzun sözler, aşk sözü, aşk dolu cümleler, pek güzel cümleler, ne güzel cümleler bulabilirsiniz.

Uzun aşk sözleri 2020

Gün düştü yine. Biriken duygular ayyuka çıkacak yine. Uzayacak bitmeyen gece. Sen olmadan geçmiyor günler, geçmiyor saniyeler.

Derin ve hüzünlü bakma öyle. Kaçırma gözlerini kalbimin deriniliklerinden. Sen yoksan ben neylerim. Sen gönlümün sultanı, yarınlarımın mimarı. Seviyorum seni ey sevgili. Aşk seninle çok güzel.

Sen susma. Suskunluğun elem verir gönlüme. Gözlerim yaşarmasa da kalbim kan ağlar. Anlamlı, gülümseyen bir bakışınla yeter gönlümü avutmaya. Aşk hiç bu kadar anlamlı olmamıştı ey sevgili. Seni çok seviyorum.

Bir dağ evinde, çiçekli bir bahçede güneşin doğuşunda közde bir çay içmenin keyfini yaşamak isterdim seninle. Umutlar tertemiz hava kadar berrak, yarınlar seninle emin, koşmak isterdim bir patika yoldan.

Romantik sevgili, bu uzun gecede gözlerin düşer aklıma. Kara geceyi aydınlatır, ufuklara yol alırım derinden. Seni sevdiğimi için mutlu olur coşarım gönülden. Aşk seninle güzel, yarınlar seninle güzel.

Geceye hüzzam duygular düştü. Gönül figan eyler. Sensiz olmak o kadar zor ki anlamı yok gündelik işlerin. Kavuşacağımız günü heyecan ile beklerim aşkım.

Gecenin karanlığında mum ışığında, bir güzelin bakışında sevmek ne güzel. Selvi boylum, al yazmalım seni her zaman seveceğim.

Yeni bir başlangıç oldun hayatımda. Seni tanımadan önce bitkindim ve zor günler geçiriyordum. Güneş gibi doğdun aşkım. İyi ki hayatımdasın. Seni ömrümün sonuna kadar seveceğim. Kara gözlerin ile beraber yoklayacağız yarınları. Baharım, hoş geldin yalnızlığıma.

Bu gün hüzünlüyüm. Aklımda sen varsın çünkü. Zaman geçtikçe hasretin çöreklenir gönlüme. Bir bakışına, bir gülüşüne hasret gezerim karanlık dehlizlerde. Ey sevgili bu hasreti bitirme, bir son verme zamanı gelmedi mi?

Akşam oldu yine. Gözlerin düşer gönlüme. Sevdan kor alev gibi yakar bedenimi. Zaman geçiyor ve derdime çare oluyor. Uzun yaz günlerinde sensiz gün hiç bitmiyor. Neredesin? Neylersin? Senin gönlünü yoklar mı aşk denen ağrı?

Mutluyum. Çünkü seni tanımak şerefine nail oldum. Gönlümün sultanı, gecem gündüzüm oldun. Hayatın her alanında tüm zorluklara eyvallah diyorum artık. Seni düşünüyor ve güç alıyorum. Aşkın ile yarınların hayalini kuruyor mutlu oluyorum. Tek dileğim senin de mutlu olman.

Gecenin ayazında aşk sızlatır gönlümü. Sevmek güzel de ayrı kalmak zor. Dağlar yol vermiyor sana ulaşmama. Ey sevgili sana kavuşacağım günün hasreti ile geziniyorum sokaklarda. Şarkılar anlamsız, şiirler suskun geliyor sen yokken yanımda.

Yanımda olmanı ve aşk sözlerimi dinlemeni isterdim. Ama uzaklardasın. Sözler yürekten yüreğe yol olur ulaşır sana. Umarım hissiyatımı bilirsin. Gün geçtikçe, zaman daraldıkça sana ulaşacağım günün hasreti ile mutlu oluyorum. İyi ki varsın hayatımda. Seninle uyanmak, seninle yarınları gözetmek ne güzel.

Kelimeler bir biri ardına dizilirken sana olan aşkımı haykırmak isterim dünyaya. Sen her zaman yanımda ve gönlümde olacaksın. Seni seviyorum ey sevgili. Aşk rüzgarları çoktan esmeye başladı bu diyarlarda.

Sevgiliye Uzun Güzel Sözler

Hatırlar mısın? Yağmurlu bir günde değmişti gözlerin gözlerime. Ve bir daha ayrılmadı o gözler gönlümden. Birlikte gezdik dünyayı. Kavuştuğumuz güne kadar bana yoldaş oldular kara gözlerin. Sevgilim seni çok seviyorum. Hayatıma girdiğin güne dua ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir