Aşık Edici Sözler

Kalbe düşeni dilden söylemek kolay değil. Sözcükler bazen zor çıkar ağzımızdan. Sevdiklerinize söyleyebileceğiniz aşık edici aşk sözleri sayfamızda.

Aşık Edici Sözler

Seni en saf hallerimle tertemiz ve helal duygularımın en derininden seviyorum, seni görünce içimde oluşan duyguları tarif etmek pek kolay değil ama kelebekler açıyor içimde ve sen bunun farkında değilsin, ama farkında olunca sende benim olacaksın.

Kalbimin sahibi olduğunu, gönlümün sultanı olduğunu ne zaman anlayacaksın? Seninle dolu bir kalbim var ve bu kalbin sorumlusu senin olmanı istiyorum, kalbimin sahibi, sorumlusu olur musun?

  • Bir duvara karşı düşüncelerimle baş başa kaldığımda aklımdan, gönlüme geçen tüm düşüncelerin sahibi olan gönlümün sultanı senin için en güzel duygularımla karşındayım.

Kalbimin sancısı, gönlümün yarası seni gördüğümde oluşan tarifsiz duyguları sana anlatamıyorum ama anlamanı o kadar çok istiyorum ki, gel beni anla gitsin kalbimin sancısı.

Ağladığım senin için, güldüğüm bugün için kalbinde ben özgürüm, kavuştum yarınıma, sana…

Yağmurlar dualarım olmuş, yıldızlar hayallerim, rüzgârlar ise yarınım olmuş mutluluk Allah’tan dileğim bu meltem yaprak mutluyum artık, haydi sil gözyaşımı ki inanayım… Kavuştum artık yarınıma bu meltem yapraklarında.

Kanadın olsaydı sana melektir derdim, yaprağın olsa sana çiçeğimsin derdim, beni aydınlatıyorsun sen benim güneşimsin.

Ayrı düştü yolumuz, ne arayıp ne sorduk. Sen orada ben burada mutlu mu oldun? Kar çiçeği misali sararıp soldum, unutamadım seni unutamıyorum. Yüreğini başkasına vermek kar çiçeğim kapılarına çıkarsın bir gün geleceğim, senden uzak olsam da ben sensiz değilim. Canımın içinde bir can sensin gül çiçeğim.

Sana yalanlarla gelip gözlerini boyamak kalbini yalan sözlerle doldurmak istemem. Sana en güzel duygularımı bir çocuk edasıyla anlatıyorum iyi dinle bu sözlerimi, gözlerini görünce dolan gözlerim, kalbimin çarpıntısını hissedişim ellerini tutarsam ne kadar mutlu olacağımın hissiyle yaşıyorum hep bana ellerini ver, sensiz yaşayamıyorum sevdiğim…

Bu nasıl hasret beter ölümden, avutamadım kendimi avutamıyorum. Sensizliği sana anlatsam sensiz yaşanmayacağını anlarsın, sana sevgim bitmiyor, azalmıyor. Sürekli olarak artıyor, artık gel vuslatımız bitsin, seni çok özledim…

One thought on “Aşık Edici Sözler

  • 18 Aralık 2017 tarihinde, saat 18:45
    Permalink

    Sevgi dünyanın en güzel duygusu, yaşam enerjisi. Sevgiye saygı duymalı

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir