İpad Mi Galaxy Tabletmi

            İpad Mi Galaxy Tabletmi yani bir nevi iki teknoloji firması Apple’mı Samsung’mu Apple’n İpad’i Samsung’un galaxysi peki hangisi daha iyi? Gelelim bu soruya ipad ios işletim sistemiyle çalışmaktadır, bu nedenle daha stabil ve daha hızlı çalışmaktadır galxy tabletler ise android kullanır ios androide göre daha stabil daha hızlı çalışmaktadır bu nedenle ipad tabletler işletim sistemi farkında öndedir. Android li glaxy tabletlerinde tabi ki avantajı vardır bu avantaj market harici uygulama indirmektir.(APK)

             Tabi ki de iki bu dev tablet modelini sadece işletim sistemiyle değerlendirmeyeceğiz gelelim şimdide diğer özelliklere ekran boyutu bu iki tablet modeli ekran boyutu olarak fiyata göre değişmektedir. Ekran modeli olarak ipad tabletlerin düz tuttuğunuzda kare boyut almaktadır. Galaxy tabletler ise dikdörtgendir. Ekran boyutu konusunda galaxy tablet öndedir. Gelelim tasarıma; galaxy tabletler normal tablet diyeceğimiz bir tasarıma sahipken ipad’in kendine has bir tasarımı vardır.

            Arkadan hemen anlarsınız ipad tableti iki tablet modelinin de bir birine göre üstünlükleri var fiyat konusunda ise ipad tabletlerin 4binlere kadar uzanan fiyat seçeneği mevcut. Galaxy tabletler fiyat konusunda daha rahatlatıcı, fiyat konusunda ipad tabletlerin biraz pahalı olduğunu söylemek mümkün. Günümüzde tabletler daha çok çocukların oyuncağı oldu ancak tabi ki çoğu yetişkin iş için tablet kullanmak zorunda bu yönden tercih edilen tabletler az da olsa oyun içinde tercih edilmekte.

             Birçok tablet modeli bulunmakta ancak ipad ve galaxyi tabletler herkesin istediği cinsten ikisini de kıyaslamak zor birçok modelleri bulunmakta fiyata göre değişiyor tabi ki parayı veren düdüğü çalıyor. Peki, hangisi daha iyi dersiniz ben ios işletim sisteminden dolayı ipadi tercih ederim bu benim görüşümdür tabi ki daha stabil çalışan bir işletim sistemin beni daha rahatlatacaktır. Ee size kalmış artık onlarca tablet modeli var ancak hiçbiri bir ipad ve galaxy tabletler gibi olamaz neden mi bu iki dev tablet modeli zaten satış grafiklerinde de diğer tablet modellerinden öndeler. Ya ipad ya da galaxyi size kalmış artık.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir