Karın Ve Bel Yağlarını Yakmaya Yardımcı

             Herkesin vermekte zorlandığı karın ve bel yağlarından kurtulmak düşünüldüğü kadar zor bir süreç değil, öncelikle beslenme düzenimizi değiştirmekle işe başlaya biliriz. İlk önce üç beyaz yani tuz, un ve şekeri hayatımızdan çıkarmalıyız daha çok protein ağırlıklı beslenmeliyiz. Hayvansal protein (yoğurt, yumurta, beyaz ve kırmızı et) özellikle Karın ve Bel Yağlarını Yakmaya Yardımcı olan besinlerdir. Yeşil çayı sabah, öğlen ve akşam içilmeli içmekte zorlananlar içine bir kaç damla limon suyu sıkabilinir.
 
             Hazır yiyecekler yemememiz gerekmektedir. Daha çok çorba tercih etmeliyiz. Akşam saat altıdan sonra yemek yememeli çünkü metabolizmamız akşamları daha yavaş çalışmaktadır. Yediğimiz içtiğimiz kadar uyku düzenimizde çok önemli sabah erken uyanmak kişinin dinç olmasını sağlar kilo vermemize de yardımcı olur. Sabah beş altı arasında tempolu yürüyüş yapılmalı ve yürüyüşten sonra duş almalıyız duş almak gözenekleri açtığından kilo vermeyi hızlandırır.
 
             Karın ve Bel Yağları Yakmaya Yarayan Egzersizler mekik sabah akşam yapabildiğimiz kadar yapmalıyız mekik hareketi karın kaslarımızı güçlendirmeye çok faydalı bir harekettir. Yanlara esneme hareketi dik bir şekilde duruşumuzu bozmadan sağa ve sola eğilebildiğimiz kadar eğiliyoruz bu hareket özellikle yan Karın Yağlarını Yakmada çok etkilidir. Sopa hareketi düz bir sopayı omuzumuza koyup elimizle iki ucundan tutup verebildiğimiz kadar bir sağa bir sola dönüyoruz.

             Ayak kaldırma hareketi sağ tarafımıza yatıyoruz ayağımızı kaldırabildiğimiz kadar yukarı kaldırıyoruz aynısını diğer ayağımızla da yapıyoruz. Yere sırt üstü yatıyoruz bir sağ bir sol ayağımızı kaldırabildiğimiz kadar yukarı kaldırıyoruz. Yere oturup ayaklarınızı açıyoruz belimiz dik bir şekilde sağ elimizi sol ayağımıza sol elimizi sağ ayağımıza uzatıyoruz. Karın ve Bel Yağlarını Yakmaya Yarayan Egzersizleri her gün yapabildiğimiz kadar çok yapmalıyız ki dümdüz ve güçlü karın kasımız olsun.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir