Anneye Doğum Günü Mesajları

Yokluğun elem verir annem. Rabbim seni başımızdan eksik etmesin. Bizi doğuran, hayatımıza şekil veren, her zaman bizim için çırpınan sevgili annemiz. Sayfamızda anneye  doğum günü mesajları bulabilir onları bu özel günde mutlu edebilirsiniz. Annemize en güzel mesajlar.

Anneye doğum günü mesajı

Yavrum diye çağırışını özledim annem. Ellerinden hürmet ile öper, sağlık sıhhat afiyet içerisinde nice seneler dilerim.

Ufak bir sızım olsa, yanar ta ciğerin. Annelerin en güzeli sana olan hakkımı nasıl öderim ben. Doğum günün kutlu olsun annem. Sağlıklı yıllar inşallar.

Annem seni çok seviyorum. Bazen uzakta olsam da her zaman aklımdasın. Anneciğim doğum gününü en kalbi duygularla tebrik ediyorum.

Çok şanslıyım. Çünkü senin gibi bir annem var. Doğum günün kutlu olsun. İyi hayatımdasın.

Annem zor geliyor senden uzak kalmak. Yokluğunu her zaman hissediyorum. İyi  ki doğdun. Sağlık sıhhat afiyet ile nice senelere.

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun… Annemm.

Senin güzel sonsuz sevgin her şeye bedel .  Canım annem. Seni çok arıyorum. Çok özledim seni. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem annem, bağlanamam.  Doğum gününü tebrik ederim canım annem.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım canım  annem… Nice yaşlara canım annem!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir