Kısa Kurban Bayramı mesajları

Kurban bayramı mesajları, güzel dilekler, anlamlı sözler, 2020 Kurban bayramı sözleri ile sevdiklerinize güzel mesajlar göznderin. Anlamlı bayram mesajları sayfamızda yer alıyor.

KURBAN BAYRAMI NE ZAMAN?

Bu yıl kurban bayramı 31 Temmuz Cuma günü başlayacak. 30 Temmuz Perşembe günü arefe günü olacak. 1, 2 ve 3 Ağustos da Kurban bayramı idrak edilecek. 

EN GÜZEL VE ANLAMLI KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

Kestiğiniz kurbanlar kabul olsu. İyi niyetle başladığınız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Umutlar gerçek olsun, tüm yürekler sevinç dolsun, dualarınız kabul olsun ve acılar unutulsun kurban bayramınız mübarek olsun.

Benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm, benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm. Bayramınız mübarek olsun.

Bu mutlu günde, özel insanlara, güzel insanlara, sevdiklerimize, hani vazgeçemediklerimize, dualarımızı, saygılarımızıgönderiyoruz. Bayramınız mübarek olsun.

Geleceği,sevgiyi ve dostluğu… soframızı, aşımızı, ekmeğimizi… Hüznümüzü, yalnızlığımızı, acımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Gözlerimiz ışık dolsun, kalplerde sevgi olsun Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Çevrenizi, damağınızı, ve ruhunuzu tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban bayramı dileriz. 

Bugün Bayram! Mübarek Kurban Bayramı. Dargınlıklar ortadan kalksın, tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Hayırlı Bayramlar.

Kalplerinize Allah iyilik versin, evinize gül kokusu essin. Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Hayırlı bayramlar

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınız mübarek olsun…

Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk getirsin. Sevinç ve huzur ve mutluluk dolu bir  Kurban Bayramı dilerim.

Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin. Bayramınız Mübarek olsun…

Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu mutlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği; mutluluk içinde , sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle…

Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşmaktır. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı paylaşmaktır. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı dilerim

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barıştığı, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun! 

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir