Evlilik Teklifi Sözleri

Teklif güzeldir, hele bir de yerinde ve zamanında olursa daha güzeldir. Sevmek güzeldir birde sonunda evlilik teklifi varsa en güzeli. Ama konu teklif olunca söz bulmakta zorlanır, nasıl teklif edeceğimizi kara kara düşünürüz. Sayfamızda teklif sözleri, evlilik teklifi mesajları bulabilirsiniz.

Teklif sözleri, evlilik teklifi mesajları

En güzeli seninle bir ömür yaşamak olsa gerek Benimle bir ömür yola çıkmaya hazır mısın?

İki beden de ayrı ayrı yaşayacağımıza, gönüllerimizi birleştirmeye aynı bedende iki can olmaya var mısın, haydi söyle var mısın bir ömür boyu benimle olmaya.

Son günüm, ilk başlangıcım sözüm, gözüm. Mutluluğuma anlam kazandıran eşim. Son nefesimde bile yanımda olmaya var mısın? Benimle evlenir misin?

Hasretinle açan bir gül gibi seni görünce kollarımı açsam koşup bana sarılır mısın?

Evet dediğinle sevginle tüm dünyaları fetih edecek, hayır dersen yine üzüntünden tüm dünyaları yakacak bu adamı mutlu edebilir misin? Sevgilim olur musun?

Dün gece uykularım bölündü hasretin artık canıma tak etti, belki cümleleri toplayamadım ama sevgim sana her şeyi anlatıyor, benim olur musun?

Meleğim dersem uçar gider misin? Çiçeğim dersem solar mısın? Ya sevgilim desem benim olur musun?

Zeytin zeytin gözlerinde kaybolmak, gönlünden hiç ayrılmamak istiyorum. Buna sen ne dersin? Benimle çıkar mısın?

Sen beni arkadaşın olarak görsen de ben seni hayatımın erkeği olarak görüyorum, belki kızlar teklif etmek genelde böyle şeyleri ama ben sana dayanamıyorum, gel tatlandır hayatımı, neşem ol.

Hayatlarımızı birleştirmeye, yaşanılanları anı olarak kalmasın diye, yeni yeni anılar katmak için sevgilim olur musun?

Hayatının her anında, güldüğünde, üzüldüğünde, hep yanında olmak için seni hep mutlu olmak için evimin kadını olman için, sana hatunum demem için benimle evlenir misin?

Aynı evde yaşamaya, hayatlarımızı birleştirmeye, gönüllerimizi düğünde dans etmeye anlından öpüp helalimsin demek istiyorum, benimle evlenir misin hayatımın anlamı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir