Özlem Sözleri

Miladi yeni yıl 2018 kapımızı çalarken ömürden bir bir tükettiğimiz aşikar. Bu kısa hayatta ise sevdiklerimizle mutlu olmak en güzeli. Birde özlem varsa gönülde sevgi daha da anlam kazanır. Sayfamızda özlem sözleri bulabilir sevdikleriniz ile güzel mesajlar paylaşabilirsiniz.

Özlem Sözleri 2018

Gurbet ellerde gençliğim gidiyor anne, burada insanlık var kültür var dediler nerede? Hep eziliyor hep dışlanıyoruz anne yurdumu, vatanımı sizleri özledim, hasretim size…

Gönlümün sultanı, hayatımın aşkı belki şimdi uzaklardasın ama sana olan özlemim ve hasretimi ne kelimeler, ne de satırlara sığdırabilirim. Seninle yürüdüğümüz yollarda oturduğumuz banklarda şuan hasret gidermeye çalışıyorum kokunun sindiği kıyafetlere sarılıp uyuyorum artık gel vuslata kavuşalım…

Uzak olsan ne önemi var gönlümün en yakınlarındasın, gönlüm seninle dolu her anımda sen varsın ömrümün kalanında da olacaksın, görevini bitir de çabucacık gel hayatımın erkeği.

Beklemiyorum ne seni, ne düşünü. Bıktım sensizlikten aşkının acısından artık hayatıma bir daha girmeyecek şekilde çıkartıyorum seni artık dönme bana bir daha.

Nerdesin Reis? Sensiz kavgalardayım, sensiz bu sokaklardayım, başım dara sıkıştığında koşup yetiştiğin gibi geri gelsen, aramızdan ayrılışın çok ani oldu ama kalbimiz seninle reis, kavga var mücadelemiz var yine gelsene, yine bizi kurtar bu kavgadan.

Her şey burada, işte burda sen nerdesin reis, bir kahpe kurşuna bedel miydi senin yiğitliğin can abim, ama intikamın alınacak kanın yerde kalmayacak seni vuran kahpelerden hesap sorulacak.

Geldim işte dostum, yüzün gülsün be! Yaralarım ağır varsın olsun, halimizi bir tek Allah bilsin, önümüzde düşmalar eğilsin. Ben varım yanında yalnız değilsin.

Dünya da senin kadar güzel olsaydı yaşamaya değerdi, senin olmadığın bir dünyada ben ne yapıyorum, çok pişmanım sana kavuşamadan kaybettiğim için hayatımın anlamı, artık sana bu dünyada kavuşamadım ama diğer dünyada yanında olacağım…

Beklemek güzel, beklenmek güzel sonunda sen varsan.

Bir yağmurlu Ankara akşamında seni arıyor gözlerim sokaklarda, bir gece nöbetçisi birde ben ayaktayım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir