Alien Worlds Coin Nedir?

Alien Worlds, oyuncuların görevlerde yarışarak, Görevlerde farklı gezegenlere seyahat ederek, NFT madenciliği yaparak ve TLM belirteçleri ve kripto para birimi için rekabet ederek Trilium Coin (TLM) için yarıştığı etkileşimli bir sanal gerçeklik ve NFT meta veri deposudur. Bu blok zinciri tabanlı oyun meta veri deposu, oyuncuları TLM belirteçleri ve kripto para birimi için rekabet etmeye teşvik ederek iş birliğini ve ekonomik rekabeti teşvik ediyor.

TLM (The Alien Worlds Ledger Coin), oyuncuları Alien Worlds oyunlarına katılmaya, oyun içi görevlerde ve yarışmalarda yarışmaya ve diğer oyun içi etkinliklere katılmaya teşvik etmek için tasarlanmış zincirler arası uyumlu bir varlıktır. Ayrıca, TLM bir yönetişim belirteci olarak hizmet ederek, sahiplerinin onu paylaştırmasına ve önemli yönetişim kararlarında oy kullanmasına olanak tanır.

TLM belirteçleri şu anda üç blok zincirinde konuşlandırılıyor: Binance Smart Chain (BSC), Ethereum ve WAX, her biri temel oyun özelliklerini ve BNB TLM sürümünü kullanarak Binance’te staking gibi işlevsellik işlevlerini desteklerken WAX, NFT görüntü verilerini kullanarak ücretsiz işlemlere izin veriyor.

Alien Worlds’teki NFT’ler, bulunmalarının ne kadar zor olduğunu gösteren altı nadirlik düzeyine sahiptir: Bol, Yaygın, Nadir, Epik Efsanevi ve Efsanevi. Nadirlik, eşya değerleri cinsinden de ölçülebilir; Altın en düşük nadirlik seviyesini temsil ederken, XDimension en yüksek nadirlik seviyesini temsil eder.

NFT’ler ayrıca Stone, Gold, Stardust, Antimatter veya XDimension gibi “parıldayarak” daha arzu edilen öğeler haline getirilebilir – bu süreç, bir üst düzey öğe üretmek için iki alt düzey öğeyi bir araya getirmeyi içerir.

Alien Worlds’ün blockchain tabanlı metaverse, heyecan verici ve yıkıcı yeni bir projedir. Üç ana blok zincirinde çalışan ve deneyimli bir endüstri profesyonelleri ekibi tarafından desteklenen bu devrim niteliğindeki proje, sanal gerçeklik deneyimleri açısından tamamen farklı ve yeni bir şeyi temsil ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir