Fedakarlık Sözleri

Günümüzde fedakarlık ve güzel anlamlı sözler çok popüler bir hale gelmiştir. Çok kaliteli birçok anlamlı sözler bulunmaktadır. Eğer fedakarlık ve güzel sözler arıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Aşağıdaki sözleri okuyarak çeşitli yerlerde paylaşabilirsiniz.

 Fedakarlık Sözleri

Konfiçyüs: Kesinlikle ama kesinlikle bir kişi kendisinden aşırı fazla bir şeyler beklerken, diğer kişilerden ise çok az bir şeyler bekleyebilir.

Anonim: Fedakarlık denen bir şey kesinlikle ter taraflı olamaz çünkü siz hiç tek kanatlı bir kuş türünü hayatınızda hiç gördünüz mü?

Can Yücel: Şunu unutma, uğruna fedakarlık etmediğin bir sevgiyi sakın gönlünde tutup kendine ağırlık etme.

Necip Fazı Kısakürek: Bilin ki ekmeği bir kere tadıp tadını hatırlarsanız, O zaman işte o ekmeği paylaşmak ekmekten daha lezzetli bir hale dönüşür.

Ralph Waldo Emerson: Fedakarlık şöyle bir şeydir ki ancak iyi tavırlarla ortaya çıkarak anlaşılabilirler.

Nebi Yıldız: Aşkın anlam şudur ki heyecan ve mutluluk, fakat aşık ise gözü kara hiç bir şeyi görmeyen ama yalnızca sevdiği kişiye karşı parlak ve renkli olandır.

Anonim: Sen hiç deniz kıyılarında parlayan inci gördün mü? Göremezsin çünkü inciye ulaşmak için denizlerin derinlerine keşif yapmaya çıkmalısın.

 Güzel Sözler

Yukarıda okumuş olduğunuz birbirinden güzel birçok fedakarlık sözleri gibi aşağıda ise anlamlı çok güzel sözler bulunmaktadır. Bu okumuş olduğunuz güzel sözler ve fedakarlık sözleri ile ilgili yazıları birçok alanda paylaşarak diğer kişilerinde okumasını sağlayabilirsiniz.

Mahatma Gandhi: Şunu bilmelisiniz ki, geçişlerin süratini arttırmaktan ise yapabileceğiniz daha çok şey vardır dünyada.

Victor Hugo: Derin karanlıklar bile güneş doğduğu zaman terk edip gidecektir.

Anonim: Çok güzel bir aşkın mükemmel olmasına hiç gerek yoktur, çünkü aşk dediğin şey karşılıklı olunca çok güzel ve heyecanlı oluyor.

En güzel cümleler esözler sitemizde yer almaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir