Dokunaklı Sözler

En güzel dokunaklı sözler. Hayatın verdiği zorluklar yormaz insanı ama bir dostun dokunaklı sözleri yüreğimizi dağlar. Sayfamızda gönle değen dokunaklı sözler bulacaksınız.

Dokunaklı Sözler

Hayatımız yanlışlarla doluydu, ayakkabımız yırtık olsa da dikenli yollardan geldik. Ama sevgimizden asla ödün vermedik!

Ben sana dokunamadım belki hep bakmakla yetinmiş olsam da hep yüreğimdeydin ama şimdi yüreğimde de yoksun ben dokunamadım sana ama sözlerim dokunsun…!

Erken yaşta gördüm hayatı, yaşadım ayrılığın acısını. Sevdanın en derinini, ama hep başım dik gezdim, seni gördüğümde kalbimin sancısını, gözlerimin yaşını sakladım hep asla benim gözümden akan yaşları görmeyeceksin.

İlk değil sonda olmayacak ama en acıyı, en çok sevdayı sende yaşadım ama şimdi gidiyorsun işte, git ardına bakma çünkü ben bir daha adını ağzıma almayacağım…

  • Sevmek çok güzel derinden duygularla bir insana bağlanmak, onunla yatıp onunla kalkmak ama ya sevilmemek, o işte acıların en büyüğü. Tarifi yok…

Biraz sen ağlarsın, birazda ben. Kendimize kızarız, birbirimizin göz yaşlarına gidiyoruz yazarız, yollara meydan okur gibi alırda başımızı gider. Olmadı bir sigara yakarız mutluklar dileriz ;).

Bir gün seni görürsem eğer iki çocuğun olsa bile kabul ederdim. Ama yaptığın yanlışlardan sonra yüzüne bile bakmam…

Arkadaşım dedim, kardeşim dedim aynı evi paylaştık, aynı kavgalara girdik, sırt sırta verdik aynı tastan yemek yedik, doydu bize düşman oldu.

Ağlama anne belki bu gidişimin dönüşü olmayacak ama bir vefasız yüzünden düştüm bu yollara bu şehir artık bana dar gelir, giderim buralardan bir daha dönmeyecek gibi onun adını ağzıma almam bir daha affet beni anne.

Son arzumu sorsalar idam sehpasında yine de aşk derim, yine sen derim seni son kez görmeyi isterim, ama sen buna değer misin? Bilemem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir