İnce Sözler

Bir kış günü sevdanın ateşinde yüreği ısıtmak güzel. Sayfamızda ince sözler, anlamlı mesajlar bulacaksınız. Kelimelerin anlam yüklü ifadelerinde güzel duygular yakalamak dileğiyle.

İnce sözler

Yokluğun hüzün verir gönlüme. Dağlar aşılmaz, yollar geçilmez olur sevince. Seni her zaman seveceğim ey gönlü güzel sevgili.

İnce bir sızı kaplar bedenimi. Hasret inceden inceye dokunur sensiz günlerime. Sevdanın güzelliği ile avunurum. Uzakta olsan da sevdiğimi bilesin ey kara gözlü sevgili.

Aşk geldi mi yüreğe, zaman geçmez, dakikalar tükenmez olur. Saniyeler geçerken bir bir sen hep aklımın bir köşesinde durur, inceden inceden süzersin beni.

Sabahı beklerim saatlerce. Seni görmek, sana koşmak en güzeli. Sesini duymak mutluluk verir bana. İşler ne kadar zor olsa da sevginle koyulurum yola. Gün düşerken ise hüzün başlar inceden inceden.

Gün düşer, güne hüzzam düşer. Geçmeyen zamanda gönüle sevdan düşer. Gecenin kalbinde sen gelirsin aklıma.

Sevgililer günü yaklaşırken sevilmenin ne kadar güzel ve anlamlı olduğunu düşünürüm. Her gün güzel sevmek, aşık olmak. Aşkın peşinden koşmak güzel. Yıllar bir bir geçse de her zaman aklımda olacaksın sevgilim.

İnce sözler dizdim aşkına. Umarım derdimi anlar derman olursun ey sevgili. Sensiz zamanın kalbine takılmak ne zor. Aşk seninle güzel, sevmek yarınlarda seninle olmak güzel. 05072413220

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir