Arkadaşa Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Doğum günü gibi özel ve anlamlı günlerde insan dostlarını yanında görmek ister. Arkadaşa, sevgiliye gönderilen güzel mesajlar günü daha anlamlı kılar. Sayfamızda sevgiliye doğum günü mesajı, arkadaşa resimli doğum günü mesajları bulabilirsiniz.

Sevgiliye arkadaşa doğum günü mesajları

Kara gözlerinde karar kıldığım günden beri çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun cana can sevgili.

Gün yeni başlıyor ve senin doğum günün. Tebrik ederim arkadaşım. Nice güzel günlere inşallah.

Bu anlamlı doğum günü mesajı güzel bir dosta gelsin inşallah. Tebrik ederim arkadaşım.

Günün en anlamlı olayı. Seni seviyorum ve doğum gününü tebrik ediyorum canım. Her zaman mutlu olasın inşallah.

Günümde yanımda sen varsın. Sen en değerli varlığım aşkımsın. İyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın. Doğum günün kutlu olsun.

Değerli arkadaşım, bu gün anlamlı ve güzel bir gün. Çünkü sen doğdun ve iyi ki aramızdasın. Nice güzel yıllara inşallah.

Hayat dostlarla güzel. Doğum günün tebrik ederim arkadaşım. Birlikte sağlık sıhhat afiyet ile nice güzel yıllara inşallah.

Doğum gününü en kalbi duygular ile tebrik ederim sevgilim. Seni çok seviyorum. Birlikte nice senelere inşallah. Her zaman yanındayım inşallah. Mutlu ol, mutlu kal.

Sevgi seninle anlam bulur ufkumda. Doğum günün kutlu olsun aşkım. Güzel kalbin daima huzurlu olsun. Gülücükler yüzünden hiç eksilmesin.

Hayatımda yer aldığın için çok mutluyum aşkım. En güzel günler senin olsun inşallah. Doğum gününü tebrik ediyor Rabbimden sağlık, sıhhat afiyet diliyorum inşallah.

Zaman hızla akıyor. Zaman yolculuğunda yanımda olduğun için çok mutluyum. Gününü tebrik ederim canım arkadaşım. Nice mutlu günlere inşallah.

Farklı bir güne merhaba dedik. Uzun ve huzurlu bir gün olması dileği ile. Doğum gününü tebrik ederim canım. Sağlık ve afiyet ile nice senelere.

Daima sevgi ile yaşa ve mutlu ol. İyi ki doğdun canım.

Senin gibi dostlar hayatımızda her zaman olmalı. Seni çok seviyorum canım arkadaşım. Doğum gününü en kalbi duygular ile kutlarım.

Gece uzun ama güzel bir günün evveli. Çünkü yarın senin doğum günün. Tebrik ederim dostum.

Bu gözler, bu gönül seni daima özler. Doğum günün, doğum günümdür. Seni çok seviyorum canım. Yolun bahtın açık olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir