Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Sevmek dünyanın en güzel duygusu.  Sevdiğiniz insanların özel günlerinde yanında olmak ise bir başka güzel. Sevgilinizin doğum gününde ona güzel bir söz iletebilir ve sevdanıza anlam katabilirsiniz.

Sevgiliye doğum günü sözleri

Bu günü seviyorum çünkü sen açtın gözlerini dünyaya. Ve rabbim seni çıkardı karşıma. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Nice yıllara inşallah.

İyi ki doğdun ve iyi ki benimlesin. Umutlarım yarınlar için. Kara gözlerin her zaman gülsün aşkım. Nice senelere.

Gözlerime bakıp sevincimi, kalbime bakıp yaşama isteğim, ellerime bakıp hasretini anla. Belki bu doğum gününde yanında olamıyorum ama yüreğim hep seninle sevgilim, iyi ki doğdun.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim, tarifi olmayan boyutlarda şuan kocaman bir aşka yelken açtım seninle bu aşk hiç bitmesin, seni çok seviyorum. İyi ki doğdun.

Doğum günün kutlu olsun şekerim. Her ne kadar benim doğum günümü unutmuş olsan da ben senin doğum gününü unutamam iyi ki varsın.

Ömrüme kattığın mutluluğu sana tarif edemem ama en güzel yıllarımı yaşattığın için bana teşekkür ederim nice birlikte senelere doğum günün kutlu olsun.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep yeniden başlamak isterim, seni her zaman çok severim iyi ki doğdun sevgilim.

Eşsiz bir güzellik varsa; o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu olması, hep mutlu olman dileğiyle, mutlu yıllar aşkım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara hayatım.

Kalbimi sana emanet ettim, onu incitme. Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki “ömrüm” olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun…

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle aşkım.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun bir tanem…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir