Can Alıcı Sözler

Bazen hayat rutin bir hal alabilir. Her şeyden sıkılarak sıkıcı ve basit hale gelebilir. Böyle anlarda güzel can alıcı sözler ve anlamlı sözler okuyarak motivasyonunuzu tazeleyebilirsiniz.

Her alanında motivasyonunuzu düşmesi ile bu sözlere göz atarak tekrardan aynı heyecanı sağlayabilirsiniz. Günlük ve rutin hayatınızda bile bu sözlerle ferahlayarak Taze bir nefes almanıza yardımcı olur. Buzdolabınıza, orta sehpanıza, yatak odanızdaki aynaya dahi asarak göz önünüzde olması sizi daha başarılı, motivasyonlu ve enerjik hale getirecektir.

 Can alıcı sözler ve anlamlı sözler

 Yukarıda yukarıda söylediklerimizi yapmaya karar verdikten sonra can alıcı sözler ve anlamlı sözler ile motivasyon ve enerjimizi okuyarak yükseltme zamanıdır. Şimdi bu sözlere geçelim;

 ​​​

 Basitleşmiş olan hayatınızın rutinden çıkması için ve yeteneklerimizin farkına varabilmek için Jim Rohn da dediği gibi “Ya rüyalarınızı değiştirmeli ya da yeteneklerinizi artırmalısınız.” Yada bir karar aldığınızda riskli olduğunu düşündüğünüzde Pierre Cornielle dediği sözü aklınıza gelmesi gerekir “Risksiz kazanmak zafersiz kazanmaktır.” Ya da biraz önce yukarıda bahsettiklerimiz için hayata tutunma bilmeniz için ve enerjinizi arttırmak için Tony Dorsett

 Tony Dorsett “Başarılı olmak için tutunacak bir şey, sizi motive edecek, size ilham verecek bir şey bulmanız gerekir.” ya da sevmediğimiz işten ayrılmak için kendimize bir dayanak bulamadığımızda Charles M. Schwab sözü aklınıza gelmeli “İşini sevmeden ve sadece para kazanmak için yapan kişinin, para kazanması ve hayattan zevk alması çok zordur.” Ya da her şeyin size sıkıcı gelip dünyanın ve herşeyin değişmesini istediğiniz zaman Mahatma Gandi sözünü düşünün “Dünyada değişmesini istediğiniz ilk şey kendiniz olmalıdır.” Son olarak yapacağınız işin büyüklüğü ve gireceğiniz işin zorluğu sizi korkuttun da kazanmanın güzelliğini düşünmek için Denis Waitley “Kazananlar yaptıkları işi seyredip keyif almaya zaman ayırırlar. Çünkü dağın zirvesinden baktıkları manzarayı o kadar heyecan verici yapanın dağın yüksekliği olduğunu bilirler.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir