Mevlid Kandili Mesajları

En güzel Mevlid Kandili mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edin. Diyanet İşleri Başkanlığı, Kutlu Doğum Haftası’nın da Mevlid kandili haftasında kutlanmasına karar verdi. Sayfamızda güzel Mevlid Kandili mesajları bulabilir, dostlarınıza kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Mevlid Kandili Mesajları 2018

Güzel bir kasım ayında Mevlid Kandilinizi tebrik eder, sağlık huzur ve mutluluklar dilerim.

En mutlu günlerden birisine daha kavuştuk. Sevgili Peygamberimizin dünyaya teşrifleri bu günde olmuş. Kandiliniz mübarek, dularınız kabul olsun inşallah.

Dualarla kardeşim. Nice mutlu kandillere inşallah.

Rabbim dularınızı kabul eylesin kardeşim. Sağlıklı, huzurlu, mutlu yarınlar inşallah.

Bu mübarek günlerimizde mü-min kullara, özel ve vazgeçilmez dostlara ailecek dualarımızı ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Kandiliniz kutlu olsun.

Mevlid Kandili Sözleri

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

Ey yüce peygamber senin hürmetine yaratıldı tüm alemler. Bizleri şefaatinden mahrum etme. Amin! Mevlid Kandiliniz Mübarek, dualarınız kabul olsun.

Ey yüce peygamber senin hürmetine yaratıldı tüm alemler. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun, Allah dualarını kabul etsin.

Bugün günlerin en güzeli. Bugün en sevdiğimizin doğum günü. Hepimizin sevgiliye layık olma dileği ile Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

Değerli kardeşim Mübarek Mevlid Kandilini tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Rabbimden dilerim.

Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

Nuruyla Alemi Şereflendiren Peygamber Efendimizin (s.a.s) Şefaatine nail olmanız dileğiyle. Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun.

Allah’a kulu, zulmetler içinde parlayan nursun, senin gibi hakikatli dostun, kandili mübarek olsun.

Ey yüce peygamber senin hürmetine yaratıldı tüm alemler. Bizleri şefaatinden mahrum etme. Mevlid Kandiliniz Mübarek, dualarınız kabul olsun. Amin!

Bu güzel kandil hürmetine dualarınız kabul olsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Bu mübarek günlerimizde mü-min kullara, özel ve vazgeçilmez dostlara ailecek dualarımızı ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Kandiliniz kutlu olsun.

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını , menekşenin  tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Mevlit kandiliniz mübarek olsun.

Mevlid Kandili Ne Zaman?

  • Mevlid Kandili yarın yani 19 Kasım Pazartesi günü tüm İslam alemi tarafından kutlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir