Aşık Edici Mesajlar

Aşk yakar. Gönülden isteriz bazen aşık edici mesajları. Çünkü kavuşmak, sevgiliye meramımızı iletmek, duyguların emin olmak isteriz. En güzel aşık edici mesajlar sayfamızda.

Aşık Edici Mesajlar

Dünya bir başka dönüyor seni gördüğümden beri. Her zaman aklımdasın. Ne yaparsın, neler ile uğraşırsın, ben aklına gelir miyim bilmem ama sen daima gönlümdesin. Seni seviyorum

Aşka inanmazdım sana rastlayıncaya kadar. Ütopik hayaller kurmayı sevmem ama seni her gördüğümde seni daha çok sevdiğimi hissediyorum.

Anlamlı sözler gördükçe sen aklıma geliyorsun. Duruşun ve olaylara bakışın etkiliyor dünyamı. Etkileyici bir bakışın var. Seni seviyorum aşkım.

Aşık edici cümleler bulmak istiyorum. Çünkü ihtiyacım var buna. Sana aşık oldum ve sen olur musun bilmiyorum. Seni çok seviyorum.

Sabah yine bir başka oluyor bugün. Seni görebilme, sesini duyabilme heyecanı ile dolaşacağım avare. Akşam olunca yine derin düşünceler başlayacak. Kalacağım kendimle.

Gündelik hayatın akışı içerisinde sana kavuşma düşüncesi mutlu ediyor beni. Bana aşk rastlamış haberim yok. Aşıklar çok üzülür derler ama şansımı deneyeceğim sevgili. Seni daima seveceğim.

Bu diyarlardan aşk hiç gitmedi. Gönüller ve diyarlar aşk ile şekillendi. Her eserin ardında etkileyici bir aşk hikayesi olma ihtimali bana çok uzak gelmiyor artık. Çünkü bu güce inanıyorum. Ve başaracağımızı biliyorum. Seni seviyorum sevgili.

Evet yeni bir günün başlangıcında atımı deli deli sürüyorum yine. Rüzgar yetişmekte zorlanıyor hızıma. Çünkü sen varsın bu gönülde.

Tak tak atıyor gönlümün ritimleri. Seni görme arzusu kapladı gönlümü. Ama hata kabul etmez artık yüreğim.

Ne güzel sözler dökülüyor dilinden. Ama gönlünde aynı şeyleri söylese keşke.  Sen olan anlamlı kelimeler biriktiriyorum heybemde.

Ağustos sıcağı tepemde sana geliyorum sevgili. Aç gönlünü ummanlar gibi. Çöl neylesin, kim tutar bizi. Sevdamız yazılsın kitaplara. Aşk şiirleri yazılsın adımıza.

Sözcükler yetmiyor derdimi anlatmaya. Ama bir bakışın yetiyor bana. Anlam yüklesem de kelimelere sonu gelmiyor. En iyisi ben susayım gözlerin konuşsun.

Aşk çarpar m bu kadar insanı? Şaşkına döndüm resmen seni göreli. Seviliyorsun daima ey sevgili.

Hep söylemişimdir ben uzak kalacağım sevda denen ateşten. Ta ki seni göreli yelkenleri indirdim artık. Büyük konuşmayacağım artık. Uzun cümleler kurmayacağım yarına dair. Mutluyum çünkü sana koşalı. Seviyorum seni aşkım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir