Evlilik Yıldönümü Mesajları

İnsan eşi ile mutlu olur ve hayatın basamaklarında ilerlerken mutlu bir evlilik hayal eder. Evlilik yıl dönümleri her zaman anlamlı olmuştur. Sayfamızda evlilik yıl dönümü sözleri bulabilir sevgiklerinize güzel mesajlar gönderebilirsiniz.

Evlilik Yıl Dönümü Mesajları 2019

İyi ki bu günümde, yarınımdasın. Seni seviyorum aşkım.

Yıllar boyu devam etsin birliktelimiz, ellerimiz, gönüllerimiz hiç ayrılmasın daha da sıkı sıkı sarılalım hayata.

Aşk iki bedende yaşansa da tek ruhtan oluşur, Ruhum evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Mutluluğumuzun bir ömür sürmesi dileğiyle, hayatımın en güzel hediyesi.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım, hayatıma en güzel yılları kattığın için.

Bugün, yarın ve sonsuza dek, seni canımdan çok seviyorum, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun kocacım.

Yalnızlık ALLAH’a mahsustur, her canlı bir eş arar kendine, taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Sen beni bir ömür sar yanından hiç ayrılmayım, sevgilim evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun seni çok seviyorum.

Her günümüz, ayımız, yılımız birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin, Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Seni asil yapan şey insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim. Evliliğimizin yıldönümü kutlu olsun hayatım.

Biz birbirimize ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize, iki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Gün gelir gidersin başımın tacı, kalbimi yerinden sökmeden gitme, sensizliği kaldıramaz bu kalp ilaç olmaz hiçbir ilaç, kurşunlar ilaç olabilir belki ama sensizlik bu bedene ağır gelir. Evliliğimizde bana mutluluklar kattığın için teşekkür ederim hayatımın anlamı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir