En Güzel Kısa Cuma Mesajları

Yıl 2018. Gün geçmiyor ki yeni bir teknolojik gelişme olmasın. Akıllı telefonlar çıkalı farklı uygulamalar ile hayat daha bir hızlandı sanki. İş takipleri kolaylaştı, iletişim gelişti. Artık nerede olursa olsun bir kısa mesaj ile meramınızı ifade edebiliyor, iletişime geçebiliyorsunuz. Ve Cuma günleri dostlarınıza mesajlar gönderebiliyorsunuz.

Anlamlı Kısa Cuma Mesajları

Duaların kabul olsun güzel dost. Bizleride unutma. Cuman mübarek ola.

Sevgili kardeşim Cuma gününüz mübarek olsun. Kalbi duygular ile tebrik eder, her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim.

Hayırlı cumalar efendim. Rabbim bu güzel günde dualarınızı kabul etsin. Bizlere de dua edin inşallah.

Dünya üzerinde mazlum Müslümanların tüm sıkıntılarının bitmesi temennisi ile gününüz mübarek, dualarınız kabul olsun.

Güzellikler gönlünüzü aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksik olmasın. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar efendim.

Allahım! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme Rabbim. Dualarımızı kabul, ömrümüzü hayırlı kıl! Amin. Hayırlı cumalar efendim .

Dünyanın her neresinde olursak olalım güzel cümleler anında sevdiklerimizin telefonlarında. Cuma mesajları ile dualarda yer almak temennisi ile.

Cuma günü Müslümanlar için ayrı bir önem arz ediyor. Ellerin duaya kalktığı her Cuma dostlarımızı hatırlamak, sevdiklerimize güzel cümleler göndermek anlamlı bir etkinlik. Kısa Cuma mesajları ile herkese ulaşmak mümkün. Özel günler bu sayede daha anlamlı hale geliyor. Dualarda buluşmak dileği ile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir