Yılbaşı Sözleri

Sayfa içeriği: Burada yeni yıl sözleri, güzel mesajlar, yılbaşı mesajları, yeni yıl dilekleri, anlamlı cümleler, yeni yıl tebrikleri bulabilirsini.

Yılbaşı Sözleri

Yeni yılda sağlık sıhhat ve afiyet diliyorum. İşleriniz kolaylaşsın, sevdikleriniz yanınızdan hiç ayrılmasın inşallah.

Soğuk bir havayı iliklerimizde hissettiğimizde yeni yıl yaklaşmış demektir. Güzel ve mutlu bahar günleri dilekleri ile yeniyılınız kutlu olsun.

Ey dost, yeni yıl 2020 sana huzur ve mutluluk getirsin inşallah. Her şey gönlüne göre olsun inşallah.

Seneler seneleri kovalar, ömürden bir yıl daha gider. 2019 sağlık, huzur ve güzellikler getirsin inşallah.

Kadim dost, 2017 yılına elveda derken yeni yılda tüm hayallerin tez vakitte gerçek olsun inşallah.

İnsanlar bir birine yardım etse tüm dünya bir düzende herkes çok mutlu olarak yaşardı, yeni yılda insanlara sağlık mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle, mutlu yıllar dilerim.

Hayaller olmadan insanlar yaşamaz, hayalsiz insan ruhsuz beden demektir. Yeni yılda tüm hayal ettiklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle mutlu yıllar.

Bu güzel günde yağan karla birlikte yeni yılda tertemiz bir yıla başlamanızı dilerim ve sağlıkla, mutlu haberlerle yeni yıl kapınızı çalsın.

Baharda gelen gelincikler en güzel başlangıçları müjdeler, hayaller insanları motive eder, sizlerde yeni yılda güzel başlangıçlarla hayallerini gerçekleşmesi dileğiyle iyi yıllar.

Ömrümü paylaştığım kadınım, her yıl olduğu gibi bu yılda da birlikte huzurlu, sağlıklı, mutlu ve aşk dolu bir yıl olması dileğiyle, mutlu yıllar hayatımın kadını.

Her hayalimi süsleyen kocam, birlikte geçirdiğimiz günlerin daha fazla olması dileğiyle, mutlu ve huzurlu günler yeni yılda bizi bulsun <3 mutlu yıllar.

Dünyayı değiştirmek için düşüncelerini insanlar için kullanmak ve yardım etmek gerekir, yardımlı huzurlu ve barış dolu bir yıl olması dileğiyle mutlu yıllar.

Bugünüm, yarınımı seninle düşlediğim sevgilim, birlikte geçireceğimiz güzel günlere yeni bir yılı ekliyoruz, seninle dolu mutlu bir yıl olmasını diliyorum.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışa yaşansın insanın geçmişine bir beyaz sayfa gibi örter ve yeni başlangıçlar yapmasını sağlar. Yeni yılda hayatınızın mutluluğa değişmesine işlerinizin yoluna girmesine, sevdiklerinize kavuşmanıza, mutlu ve sağlıklı günler geçirmenize vesile olması dileğiyle mutlu yıllar.

Dünyayı barış kurtaracak, çocuklarla el ele tutularak hayata tutunacak bu günler geçecek güzel günler bizi bekliyor, barış dolu savaşsız ve ölümsüz bir yıl olması dileğiyle mutlu yıllar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir