Sitem Sözleri

Sayfa Konusu: Gönül ağrısı sitemli sözler ile dışa vurur kendini. Kelimeler anlam bulur ve sitem okları savrulur dört bir yana. Bu sayfada etkileyici sitem sözleri bulabilirsiniz.

Sitem Sözleri

Aramadın ya, bu hangi sitem dayanır ki..

Ağlamak fayda etmiyor sevdikten sonra. Gönül ferman dinlemiyor sevgili.

Beklemiyordum gidişini, ansızın yok oluşun üzdü beni. Oysa seni görmek, sesini duymak mutluluk veriyordu bana.

Kısmet değilmiş kara gözlüm. Adına sevda türküleri yazamadan veda edişin gönlüme elem verdi.

Gün güneşli doğmaz oldu güzelim. Esmer bulutlar her an hüzün yağmurları bırakmaya hazır. Oysa baharda kalmayı, yarınlarda mutlu olmayı beklerdi. Senin de böyle istediğini sanırdım. Yanılmışım.

Sitem etmiyorum, adına sitem sözleri yakmıyorum ama üzgünüm işte. Sabahı olmayan geceler bıraktın bana. Toprak yeşermeyi beklerken kurak rüzgarlar esmeye başladı gönlümde.

Yok artık sevmeyeceğim. Sevda sözleri söylemek yasak bana. Sana ait ne varsa seninle birlikte yok oldu. Hatırlar mısın bilmem ama neye yarar ki. Sevmek güzel, seni sevmek güzeldi be kara gözlü.

Yoktun yine. Gözlerim gözlerinle buluşmak istedi mutlu günümde. Ama sen yine yoktun. Güzel sözler havada kaldı hep. Seninle birlikte yok oldu güzel sözlerin, anlamlı sözlerin.

Duygu yüklü limanlara demirledim yine. Yüküm ağır ve rotam nereye belli değil Seviyorum ama aşk sözleri bilmez oldu konuşan dilim. Cümleler kifayetsiz kalıyor ne hikmetse.

Sohbetin güzeldi be dost Siteminle götürdün sana dair ne varsa. Oysa değer miydi birkaç kuruş için sana olan saygımı zedelemeye.

Git sende git. Adına anlamlı cümleler kurmayacağım artık. Yolun sonu nereye çıkarsa oraya kadar git. Senden sonrası bir hiç ne de olsa.

Sevgi sabır ve saygı ister. Sende bunları göremezsem sevdamı kalbime gömer giderim. Sitemli bakışlar ile nereye kadar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir