Sevgiliye İyi Geceler Sözleri

Etraf sessizliğe bürünüp duygular yarınlara  koştuğunda sevgiliye iyi geceler sözleri uçar uzaklara. Sayfamızda güzel sözler, sevgiliye iyi geceler mesajları bulabilirsiniz.

Sevgiliye iyi geceler sözleri

Bilirim gecenin bir yarısında seninde uyku tutmaz gözlerin. Sevgilim, candan iyi geceler dilerim.

Yine akşam oldu. Gecenin karanlığı kapladı dört bir yanı. Karışık duygular içinde yine aklımdasın sevgili. Güler yüzlü ay bakışına hasret kaldı gönül. İyi geceler dilerim gönülden gönüle.

Sen uzaklardasın. Ama her zaman aklımdasın. Aşk bu kadar anlamlı olmamıştı kara gözlerine sevdalanalı. Gecen hayırlı, yarınların huzurlu olsun sevgilim. İyi geceler dilerim.

Bir olup aynı ufka baktığımızdan beri hiç çıkmadın aklımdan. Sessiz bir kasım akşamında yine gönüldesin. Seni çok seviyor, iyi geceler diliyorum.

Güzel sözler bir bir sıraya girdi sana ulaşmak için. En anlamlı kelimeleri seçiyorum senin için. Gecen hayırlı olsun canım. Seni çok seviyor iyi geceler diliyorum.

Güneşin son ışıkları da çekilirken sessiz dalgalardan güne hüzzam düştü. Akşam oldu gönül coştu yine. Gecenin bir yarısında en kalbi duygular ile iyi geceler diliyorum sevgili.

Kelimeler ile güzel cümleler inşa ediyorum aşkıma. Umarım beğenirsin. Duygularıma tercüman olması dileği ile iyi geceler canım.

Sana layık olmasa da kurduğum cümleler kabul edersen sevinirim. Seni çok seviyorum aşkım. İyi geceler diliyorum gönülden. Yakında görüşmek dileği ile.

Bu kasaba sen olmadan ne kadar sessiz duruyor böyle. Geleceğin günü sabırla bekliyor kuşlar, ağaçlar. Sesin ile huzura eriyor doğa. Yakında kavuşmak dileği ile iyi geceler sevgili.

Galiba ben aşık oluyorum. Sensizliği gecelerden soruyorum. Şehir üstüme üstüme geliyor sen olmayınca. Can-ı gönülden iyi geceler diliyorum sevgili.

Yollar uzayıp gitse de uzaklara, kara gözlerin her zaman yanımda. Seni çok seviyorum canım sevgilim

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir