Sevgi Mesajları

Gönülden kelimelere düşen en anlamlı sevgi mesajları. Sevgisiz kalmayın. Yüreğiniz daima huzurla ve sevgiyle dolsun.

Güzel Sevgi Mesajları

Hayata dört elle sarılmak gerekmekte, fakat benim sadece elim var. 4 elle tutunmam için sana çok ihtiyacım var.

Yarınlarımı ikimiz için planlıyorum, o tatlı sözlerin için katlanıyorum bu hayata her şeyim.

Seni hiçbir kir bulaşmamış güzel duygularla sevdim, seni hiçbir zaman tükenmeyecek olan kendime olan güvenimle sevdim, sana ben kendimi kaptırdım farkında bile olmadan şimdi hayatım oldun duy benim sesimi ne olur.

Bir bayanın iki dudağı arasında değildir aşk. Kadının bedeninde ise hiç aranmamalı ,aşk, bayanın gözlerinde göz kapaklarında bulunur. Bayan sevdiğini göz kapaklarında korur.

Sarı giydiğinde güneşe benzersin, mavi giydiğinde denize benzersin, siyah giydiğinde yas olursun, olur mu olmaz mı bilmem ama belki bir gün beyaz giyer bu adamın olursun.

Sen ne zaman bir gülsen ben keyifle bir yudum daha aldım çayımdan, yoksa bu içimdeki sıcaklık nasıl açıklanabilirdi ki?

İnsanın en mutlu olduğu an aşka başladığı andır.

Kalbim sanki atmıyordu, yaşamıyordum sanki. Sanki bu kalp hayata küsmüştü, sessiz kalmıştı, seni gören gözlerim hayata döndü kalbim yeniden atmaya başladı. Kalbim artık seni kendine yazdı. Bunun adı aşk oldu bu andan sonra

Sevincim sen, yaşama umudumsun yine sen, aldığım nefesim oldun sen, vazgeçemeyeceğim tek sen, sevdiğim sen, sevildiğim sen, anlatabiliyor muyum? Her şeyimsin sen. Mutlu ol sevgili.

Eskiden olduğu gibi aşklar lazım. Mektuplarda anlatılan aşklar, fotoğrafların en güzel yerlerde saklandığı. O kadar samimi o kadar gönülden yaşanan güzel sevdalar.

İkimizde mavi idik. Ama aynı şeş değildik deniz ile gök yüzü gibi. İkimizin rengi de belki aynıydı ama hiç bir zaman birlik de değildik. Hiç bir zaman birlikte değildik ve olmamızda mümkün değildi.

Tarzında sevgi mesajları bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir