Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Candan öte kardeşe doğum günü mesajı göndermeden olmaz. Sayfamızda güzel sözler, kardeşe doğum günü mesajları bulabilirsiniz.

Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Sevgili miniğim doğum gününü tebrik ederim. Seni çok seviyorum.

Bilesin, candan ötesin. Güzel kardeşim, iyi ki doğdun. Seni çok seviyorum.

Güzel gözlerin, güzel gülüşlerin, güzel sözlerin ile hoş geldin kardeşim. Nice senelere.

Karlı soğuk bir günde gelişin ile ısıttın içimizi. İyi ki varsın sevgili kardeşim. Seni çok sevşyoruz. Nice senelere.

İnsan sevdikleri ile tutunur yaşama. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Sen hayatımın en değerli varlıkları arasındasın. Seni çok seviyorum. Nice senelere inşallah.

Sen ne zaman büyüdün be kardeşim. İyiki hayatımızın bir parçası oldun. Rabbim sağlık sıhhat versin inşallah. Doğum günün kutlu olsun.

Seni seviyorum sevgili kardeşim. Birlikte nice güzel yıllara inaşallah.

Seni yürekten seviyorum kardeşim. Sağlık, umut mutlulukla nice sağlıklı yıllara. Doğum günün kutlu yarınların mutlu olsun.

Her an destekçim olan güzel kardeşim! Şimdi olduğum gibi; her zaman için yanında olan ve seni destekleyen bir kardeşin olduğunu unutma. Ve sakın pes etme. Hayatı yaşamaya devam et…

Seni yalnızca bugün için değil; her zaman için hatırlıyorum. Sen güneş gibisin; yokluğun karanlığımız, varlığın aydınlığımız oluyor. Hayatını çılgın gibi yaşa. Ama asla aileni ihmal etme.

Bir sevdadır yaşamak! İşte o sevda yelinin ilk estiği zamanın bir durağı daha! Şimdi eskiyi hatırla, tart ve yeni için başarı dile. Heyecanın asla sönmesin güzel kardeşim. Yeni yaşın; yeniliklerinin miadı olsun.

Her günün bugün gibi neşeli ve huzurlu olsun. Şimdi çayı demle, çünkü tüm güzel anıları yaşamaya yeniden başlıyoruz.

Bana enerji veren, yol gösteren ve her türlü fedakarlığı yapan kardeşim! Seni bir gün için pasta ve böreğe boğmuşuz çok mu? Maksat senle daha samimi olmak, daha fazla zaman geçirmek ve eğlenmek… Yeni yaşın sadece bahane; sen bizim için her zaman kutlu ve mutlu ol!

Herkesin kan bağıyla bağlı olduğu bir kardeşi var. Benim ise gönül bağımın olduğu eşsiz ve benzersiz yaslandığım bir dağım var. İşte o sensin ve her geçen zaman daha da gönül erim, sığınağım ve mutluluğum oluyorsun. İyi ki doğdun, yoksa ben eksik kalırdım. Seninle kutlamayı planladığım daha nice doğum günleri var.

Hayat ne çabuk da geçti… Şimdi yalnız sen ve ben varız. Sadece ikimiz, tıpkı ilk doğduğumuz günde konduğumuz kundak gibi. Sevgili ikizim, doğum günlerimiz tekrar tekrar kutlu olsun. Seninle beraber geçireceğim daha nice doğum günlerine.

Hayatı anlamlı kılan kesitlerden birisi daha… Tüm sevenlerin ve sen bir aradasın… Dağılmadan önce bir kare bir poz daha…

Her gün aynı gibi, farklı olan doğum günleri… Doğum günler içerisinde en farklısı seninki. Neşe saçıyorsun yine, hayatımıza saçtığın her gün gibi.

Doğum gününde yine beraberiz. Sen bizi hiç bırakmadın, bizde senin doğum gününü asla unutmadık. Çünkü o gün doğan kişi, bizim her günümüzün destekçisi oldu.

Kaydet

Kaydet

Kaydet

One thought on “Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir