Babaya Doğum Günü Mesajları

Seni çok seviyorum babam. Baba doğum günü sözleri. Baba evin direği zor günlerde en büyük destekçimizdir. Bizi hayata hazırlayan, sert görünümlü olduğu kadar yufka yürekli adamdır. Sayfamızda babaya doğum günü mesajları bulabilirsiniz.

Babaya Doğum Günü Mesajları

Doğum gününü tebrik ederim canım babam.

İlk adımlarımda ellerimi tuttuğun gibi, hayatın her vaktinde ellerimi bırakmadığını anladım, hiç bırakma beni. Doğum günün kutlu olsun babacım seni çok seviyorum.

Bana sabır’ı tohumlayıp sevgiyle suladın, güllerim hiç solmasın diye özenle baktın ve o güller bugün senin için açtı iyi ki doğdun babacım.

Her türlü zorlukta arkamda oldun, her zaman bir dağ gibi arkamda ol doğum günün kutlu olsun.

İlk aşkım, kızın olarak seninle gurur duyuyorum beni sevip o güvenli kollarından bir dakika bile ayırmadığın için doğum günün kutlu olsun seni çok seven kızın…

Ailemiz yıkılmaz direği, canımıza can katan babam, hiç eksik olmadığın gibi Allah seni hiçbir zaman başımızdan eksik etmesin sana uzun ömürler versin, Doğum günün kutlu olsun.

Hem babam, hem arkadaşım, hem sırdaşım sen mükemmel bir babasın her zaman da öyle kalacaksın, iyi ki doğdun babacım.

Dünya’nın en mükemmel babası seni dünyalara değişmem, bazen kızınca bana yüzünde kırmızı güller açarcasına kızarıyorum ama seni de çok seviyorum, iyi ki doğdun seni seven kızın.

Mesafeler ne kadar uzak olsa da her zaman sevgini, güvenini üzerimde hissettiğim babam dün ve bugün olduğu için yarın da hep yüreğimde olacaksın, hiçbir zaman uzak olmayacaksın bana seni çok seviyorum, bu sevginin bir benzeri yok, ne şiirle ne sözle yüreğin yeter anca bu sevgiyi sığdırmaya, Aslan Babam İyi ki Doğdun Doğum Günün Kutlu Olsun

Peygamber efendimiz, ana babanın gönüllerini alan onlara güzel davrananlara müjdeler olsun, Dünyada ömürlerinin bereketini görenler anasının ve babasının rıza ve dualarını alanlardır. İyi ki doğdun babaların babası. Dualarını bizden eksik etme.

Derdimi, Mutluluğumu, hüznümü, acımı paylaştığım en güzel arkadaşım. Nice yıllara, iyi ki doğdun babacım.

Kaydet

Kaydet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir