Sevgiliye Yeni Aşk Sözleri

Aşk varsa bir gönülde sevgili hiç uzakta değildir. Aşk sözleri daima gezinir orta yerde ve dokunur gönül otağına. Sevgiliye aşk sözleri ile yeni sözler, güzel mesajlar gönderebilirsiniz uzaklara.

Sevgiliye Yeni Aşk Sözleri

Aşk dolu kısa bir günün ardından uzun bir geceye merhaba.

Aşk düşerse gönle, imar olur dünya. Sevdanın gücü güzel eder her bir işi.

Yeni bir gün doğuyor. Aşk yükünü almış gemi çoktan çıktı yola. Derya da aşk rüzgarı eser gayri. Rast gele sevdalara.

Sen nerede olursan ol daima gözde, gönüldesin. Ve her zaman orada kalacaksın. Neylesin en güzel aşk sözleri. Sen varsın gönülde gayri.

Bir gün yine karşılaşacağız elbet. Ak düşmüş saçlarımız ile durdun bir bakışla süzeceğiz yılları. Zaman çok şey götürecek yarınlardan. Ama aşk daima kuytu bir köşede beklemeye devam edecek.

Gökyüzünde seni görüyorum sevgili. Kuşlar gibi süzülüyorsun. Bulutlar eşlik ediyor sevdamıza. Her zaman seni seveceğim.

Daha yeni düştü aşk perisi gönle. Neden bu telaş? Ayrılık türküleri söyleme zamanı mıdır? Yeni bir başlangıcın arifesinde bırakma beni ben ile.

Doldur bir bardak çay ve dakika düşelim zamandan. Gözlerin değsin gönlüme bir akşamüzeri. Yıldızlar seni sordun her gece. Seviyorum sevgili. Aşk tende durduğu sürece her zaman gönlümde olacaksın.

Sabah oluyor yine. Uykusuz bir gecenin ardından güneşe koşma vaktidir şimdi. Güneşim olur musun sevgili. Bir ömür peşinde koşsam razı olur musun?

Bilirsin pek güzel sözler dökülmez dilimden. Ama pek severim gönülden. Sen her zaman gönüldesin aşk perisi.

Dünyanın en güzel çiçeklerini biriktiriyorum sana. En güzel sözler getiriyorum gönül kapına. Ne olur bir dinle. Ses ver sesime. Çalayım gönül kapını. Ses versin dağlar.

Sevgiliye en güzel aşk sözleri.

Uzaklara Aşk Sözleri 2019

Gurbet elde zaman ancak seninle geçiyor sevgili. Ufuklar senin türkünü söylüyor ayrı düşeli.

Sevgilim bekle beni. Askerlik biter bitmez, vatan görevini teslim eder etmez kapındayım inşallah. Aşkın cesaret verir uzun gecelerime. Daima aklımdasın. Seviyorum seni.

Farklı bir ile olsak ta fark etmez. Yollar elbet açılacak bir gün. Vuslata erecek gönüller. Sevdamız yükselecek gökyüzüne. Seviyorum sevgili.

Gece karanlık ve uzun. Zaman geçmiyor. Uzaklardan geliyor kurt sesleri. Bir rüzgar esiyor derinden. Aklımda sen. Aşk güç veriyor bedenime. Sevgilinin hayali hiç eksilmiyor gönülden. Gece karanlık, yollar uzun.

Bak eskidi gönül defteri. Eskidikçe değer kazandı sevdanın zerreleri. Gün bitmesin, aşk hiç bitmesin nefes aldığım sürece.

Kelimeler ile boğuşuyorum yine. Sana olan aşkımı nasıl anlatırım diye. Ne kadar uğraşsam da karışıyor anlamlar yine. Aşk başa düşünce cümle kurmak ne zor. Sen anla gayri.

Koşma zamanı şimdi. Gönülde sevda, işe koyulma vakti. Sen varsan hangi iş zor gelir ki. Aşk var, cesaret var, iş var güç var…

Bahar geldi, kuşlar ses veriyor dört bir yandan. Bülbüller bir kırmızı güle aşk nağmeleri söylüyor çoktan. Kuşlar huzur veriyor, neşe veriyor gönül tahtına. Sevgili ise her zaman yakın.

Güzel sözler, aşk ile tamam olur ancak. Sevgiliye uçan sözcükler anlam yüklü ifadeler huzur verir mavi gökyüzüne. Sevda çiçekleri boy verir gönül otağında. Yaşam bir başka akar yatağında. Nehirler ses verir yüksek yamaçlara. Aşk güzeldir.

Mevla bu güzel sevdayı tamama erdirsin inşallah. Sevgi hiç eksil olmasın gönül tahtında. Hüzünler uzak dursun gönül diyarına. Aşk elçileri kuşatsın devranı. Huzur kol gezsin sokaklarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir