Romantik Aşk Mektupları

Sevgiyi dillendirmek ve o güzel duyguyu en iyi şekilde telaffuz etmek adına mektuplar bizlerin en yakın can dostu gibidir. Kimi zaman ömür boyu saklayıp koruduğumuz, kimi zaman seven kişinin ellerine verdiğimiz güzel hisleri taşır.  Hislerini paylaşacak ve bu hisleri sevginiz ile süslendirecek birkaç değerli duygusal aşk mektupları sizlerle beraber.

Ellerimden Kalbime

Ufak bir heyecanın ucunda ki o güzel güneş ışığı benim ellerime dokundu. Ilık sevgisinin verdiği cesaret beni kalbimden gelen arzulara koydu. Dünyanın en güzel kokusu gibi her saniye değerken burnuma, gözlerimin içinde parlaya sevgi mutluluğu oldu. Ellerimden kalbime gelen bir aşk hissi olarak, benim yarınlarımda ki her saniyem oldun. Saniyeler nasıl sonsuz ise tüm hayata, sen de benim için her zaman öyle kalacaksın sevdiğim.

Tüten Sevdam

Kış ayında gördüğüm en sıcak kar tanesi sendin. O andan itibaren içimde ki soğukları eritip sıcacık bir heves koydun evime. Ne resmin vardı ne de iki kelam dilimde. Ancak ben seni gördüğüm an en sıcak kar tanesi olarak kabul ettim ve hiçbir zaman erimedin. Gönlümde sana bağlar bahçeler verdim. Orada hep yağdın içime içime ve seni çok büyük fırtınalarımla sevdim. Dudaklarımda sen, gözlerimde sen ve her nefesimde sen ılık tanelerinle bana değdin. Sen benim tüten sevdam ve sen benim güzel gülümsememsin.

Bana Mektup Yaz

Sana yazdığım her şiirlerimi saklayıp biriktiriyorum. Kimsenin bilmediği ve görmediği yerde senin için saklıyorum. Bu mektubum da sana bunları söylüyorum çünkü artık içimden gelen o büyük aşk gücünü tutamıyorum. Evet, artık itiraf etmenin vakti geldi sana. Şiirlerim söyledi bana git söyle o istediğin güzel kadına. Şimdi söylüyorum sana ve seni seviyorum diyorum. Çünkü gerçekler her zaman senden gelen bir ışık gibidir bana. Saklayamam ve karanlıklarım yetmez kapatmaya. Sen her yerimi aydınlattın ve ışıkların şiir gibi döküldü kâğıtlara. Sende yaz bana. Yaz bana bütün duygularını. Söyle benim gibi mektup içerisinde o beklediğimiz yılları. Seni istiyorum de, seni seviyorum de. Mektubun sonunda benim gibi damlat gözyaşlarını. Hayatımızın noktası olsun ve gözlerimiz her zaman sevgi gözyaşından başka gözyaşı ile dolmasın. Bana mektup yaz sevgilim. Özlemlerim senin yazılarınla tatmin olsun.

Her Derdin Dermanı Sensin Güzelim

Bulurum her derde derman sen merak etme bir tanem. Ben dağları da yolları da aşarım senin bir kelimen için. Bir derdim var senden bana gelen sevgilim. Özlemim, bu benim derdim. Gel artık buluşalım geçmişte yaptığımız gibi. Emin ol yarınlarımız çiçekli yollardan geçecek. Senin davranışların, bakışların ve konuşmalarından aldığım bu derdim seninle bitecek. Her derdin dermanı sensin güzelim. Çünkü senden başka tatlı derdim yok bende. Sadece sen varsın benim her şeyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir