Müdür Konuşması Sözleri

Okullar açılıyor. Yeni eğitim öğretim yılı başlarken müdürlerimizde sık sık konuşma yapacaklar. Sayfamızda konuşma metinleri bulabilir ve değerlendirebilirsiniz.

Müdür Konuşma Metinleri

Konuşma 1 – Değerli mesai arkadaşlarım, sevgili öğrenciler. Yeni bir eğitim öğretim yılına başlamış bulunuyoruz. Geçen seneyi iyisi ile kötüsü ile geride bıraktık ve bu güne kavuştuk. Artık ileriye bakma zamanı. Ülkemizi çağdaş eğitim seviyesine getirmek için var gücümüzle çalışacağız.

Atalarımızın bize bıraktıkları bu güzel vatan için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Var olanla yetinmek yok. Okuyacağız. Kitaplar en iyi arkadaşlarımız olacak. Edindiğimiz bilgiler ise bir fener misali yarınlarımızı aydınlatacak. Bilgi çağında yaşadığımız herkesin malumu. Kısa süre önce hayatımıza giren bir kavram var. Kodlama. Okuyarak, bilgi edinerek aynı zamandan teknolojinin nimetlerini öğrenerek yolumuza devam edeceğiz.

Sizlerden beklentim öğretmenlerinizin, ailenizin sözlerine kulak verin. Çünkü biz burada sizler için varız ve sizin ileride daha iyi şartlarda eğitim alıp bilgili bir insan olmanız için emek veriyoruz daima vereceğiz. Bir sıkıntınız olduğu zaman bizlere gelmekten asla çekinmeyin. Sizleri çok seviyoruz. 2018 2019 eğitim öğretim yılı vatanımıza milletimize hayırlı uğurlu olsun. Hepinize iyi dersler diliyor yeni eğitim yılınız hayırlı olsun diyorum. Başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir