Eşe Güzel Sözler

Can yoldaşımız, hayat arkadaşımız, diğer yarımız eşimize güzel sözler. Sayfamızda eşe güzel sözler bulabilirsiniz.

Eşe Güzel Sözler

Can yoldaşım hayat arkadaşım seni çok seviyorum.

Güneş gibi doğarsın gönlüme. Her sabah sesinle merhaba derim hayata. Eşim canım aşkım.

Ufka beraber bakmaya başladığımız günden beridir daha kolay gelir hayatın zorlukları. Birlikte ne çok şeyin üstesinden geldik. Zorlandık ama yılmadık. Her zaman seninle, sana destek olmaya devam edeceğim.

Seni çok seviyorum. Seninle evliliğim boyunca, sadece bir kez pişman oldum. Seninle evlenmekte bu kadar geç kalmamalıydım bir tanem. Bana verdiğin mutluluğa geç kalmış gibi hissediyorum kendimi. Senin sıcak ellerin ile hayatın güzel yüzünü gördüm, yaşamın nasıl da bir cennete dönüşebileceğini öğrendim ben. İyi ki varsın, iyi ki benimsin.

Günaydın aşkım. Güzel gözlerin dokunur gönlüme.

Hayat mücadelesinde daima birlikte olduk. Mutlulukları beraber paylaştık. Güzel kararlar almaya çalıştık gelecek için. Her şey iyisi ile kötüsü ile çok güzeldi. Çünkü sen vardın yanımda.

Her gün eve gelince, çiçek kokuları karşılıyor beni. Sonra bülbüller şakıyor, evde bir bahar havası esiyor. Benim güzel karım, evimi cennete çeviriyor. Seni çok seviyorum bir tanem, varlığın benim için her mevsim bahar havası.
Hüzünler bile seninle güzel. İyi hayatımdasın nar çiçeğim.

Allah müsaade ettiği sürece seni seveceğim ben, hayatım da senin olacak, ruhum da. Ben ömrümü sana adadım, başka yol, başka seçenek yok benim için. Eşe Güzel Sözler Ben seninle dünyanın en mutlu insanıyım bilir misin? Yuvama verdiğin huzuru, mutluluğu bir cennette bulabilirim ben. Seni çok seviyorum, iyi ki girdin hayatıma.

Birlikte bir noktaya, aynı hedefe bakmak ne güzel.

Bazen anlatmak zor geldi, korktum. Bazen cesurdum ama sen yoktun. Şimdi ise sen benim bir parçam, evimin neşesi, hayatımın güzelliği, ruhumun sahibisin. Sensizlik nedir bilmem ben, seninle doğdum sanki. Sense iyi ki doğdun da girdin hayatıma.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir