Cool Sözler
İnsanlar sevdikleri insanları etkilemek ve mutlu etmek için bir çok şey yapmak isterler. Devamlı hediye  alamadıkları ya da sürpriz yapamadıkları için güzel sözler ile sevdiklerini mutlu etmek isterler. Bu duruma yardım için sözlerin yazıldığı sitede istenilen güzel sözler bulunabilir. Bu sitelerde ki cool sözler ile yeni tanışılan insanlar etkilenebilir ve sevdikleri insanlar mutlu edilebilir.

Herkes güzel sözler bilmek zorunda değildir. İnsanlar günlük hayatlarında kendilerini devamlı güzel sözler söylemek zorunda hissetmezler bu yüzden güzel sözler hakkında bilgileri yoktur.

İnsanlar günlük hayatlarında kullanmasa da bazen bu sözlere ihtiyaç duymaktadır. Böyle durumlarda bu tarz sitelerden sevdiklerini mutlu edecek sözler bulup onlara söyleyebilirler. Böylece iki tarafta daha mutlu olacaktır. Atalarımızın dediği gibi güzel söz yılanı deliğinden çıkarır. Bunlardan bazıları şunlardır;
 
.  Mutluluk bir ömür değil, anlıktır… Çok uzak değil aslında, İki adımlıktır …

.  Yerini seven çiçeğin coşkusu her zaman seyredilmeye değer…

.  Bir çiçekle bahar gelmez ama her bahar bir çiçekle başlar.

.  Kalbini değiştirerek hayatını değiştirebilirsin. 

.  Kimse görmek istemeyenler kadar kör değildir.

.  Sonuç; Ben şair oldum sen şiir…

Bu sözler ile sevdikleri insanları mutlu edebileceği gibi cool sözler ile yeni tanışan insanlar birbirlerini etkileyebilir. Yeni tanışan insanlar birbirleri ile telefonda konuşurken ya da mesajlaşırken internetten bulunan bu sözler ile birbirlerini etkileyebilirler. 

Bu cool sözler sayesinde insanlar, ilk karşılaştıkları insanlara kendilerini daha farklı gösterebilir. Cool sözlerden bazıları şunlardır; 

Benim bu oyunda unuttuklarım sen daha öğrenmedin bile.

Kızların; kesin bu çocuğun sevgilisi vardır, demeleri yüzünden yalnızım.

Beni çekemeyen besmele çeksin. Sayemde imana gelsin.

Bakma öyle suskun durduğuma, dağlarında sesi çıkmaz, unutma !

Yaş sadece bir sayıdır, olgunluk senin tercihin…
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir