Teklif Mesajları

İnsan sevdiğine en güzel teklif mesajı yazarken tüm duygularını ifade edecek şekilde yazmalıdır. En anlamlı teklif mesajları sayfamızda yer alıyor.

Teklif Mesajları

 Ellerim sana olan sevgimi kağıda dökerken kalbim dur dedi. Sevgilime teklif mesajı yazmak senin değil benim görevim. Kalben tüm ruhumla seni istiyorum. Bu kalbi sana feda etmek istiyorum bir ömür boyu. Kabul eder misin?

 Seni görünce benliğimi kaybettim. Bu kayıp beni kalbine alma şansın var mı?

 Sana sevgimi sunmak için günlerdir teklif mesajları yazıyorum. Binlerce kağıt heba ettim. Ama sana layık bir teklif bulamadım. Yazılan teklif mesajları olmadan klişeleşmiş sözler olmadan direk o güzel gözlerine bakarak tüm benliğimle söylüyorum. Seni seviyorum. Benimle evlenir misin?

Sana ömrümü emanet etmek istiyorum. Bu ömür senin olsun. Benimle evlenir misin?

 Aşk masalları vardır ya mutlu son ile biten. Seninle olan birlikteliğimizin de mutlu son ile bitmesini istiyorum. Benimle evlenir misin?

 Aşk nedensiz sevmektir ve güvenmektir. Ben seni sevmek için bir neden bulamıyorum. Bu sana olan nedensiz sevgimi kabul eder misin?

 Evimin en nadide çiçeği en nazlı kelebeği olur musun. Benimle evlenir misin?

 Seninle birlikte olmak dünyanın en muhteşem zamanı oluyor. Bu zamanı benimle geçirmek ister misin?

 Etrafımda çok dostum arkadaşım var. Hiçbir sen gibi değil. Çünkü sana öyle bağlanmışım ki koparmam için kalbimi yerinden sökmem gerekiyor. Bu kalp sana adanmış. Benimle evlenir misin?

 İlk görüşte aşka inanır mısın? Ben seni gördüğüm anda inandım. Benimle çıkar mısın?

 Her anımda sen varsın. Aklımın bir köşesinde, gözümün önünde hep benim ile birliktesin. Bu nasıl anlatılır tarifi yok. Yaşamımın ve hayatımın bir parçası oldum. Seni düşünmediğim bir an yok. Ne yapsak ki. Bu sevgi aşkı heba etmesek mi. Ne dersin birlikte bu hayatı yaşamaya var mısın?

 Kalp ağrır mı? Benim kalbim ağrıyor. Bunu tüm benliğimde hissediyorum. Sensiz geçen her günümde senin yokluğunu hissediyor. Sonsuza dek bu kalbi üzmemek için yalnız bırakmamak ister misin? Benimle evlenir misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir