Doğum Günü Mesajları

Günümüzde bir sevdiğimizin doğum gününü tebrik etmek, güzel sözler söylemek  çok kolay artık. Kısa mesajlarla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sayfamızda kısa doğum günü mesajları bulabilirsiniz.

Doğum günü mesajları 2019

Güzel bir gün. Çünkü senin doğum günün. İyi ki doğdun dostum. Seni seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun.

Bu gün doğduğun gün, hayata merhaba dediğin gündür. Doğum günün kutlu olsun canım.

Bir yaz akşamı dünyaya merhaba demişsin. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanıdım. Günün kutlu olsun. Nice yıllara inşallah.

Yarın üzerine yeni bir gün doğacak. Yarınlarda sağlıklı huzurlu ve mutlu olman temennisi ile. Nice yıllarda arkadaşım.

Bu güne kadar belki hüzün hiç yakanı bırakmadı. Ama bu gün senin doğum günün.  Şu güzel andan sonra tüm sıkıntılarının kaybolması temennisi ile. Nice sağlıklı yıllara inşallah.

Şu an uzaklarda olmayı değil yanında olmayı isterdim. Ve gözlerindeki ışıltı ile yarınlara merhaba demek isterdim. Doğum günün kutlu olsun.

Seni sevmek bana güç katıyor. Mutluyum seni tanıdığım için. Her zaman yanımda olman dilekleri ile nice huzurlu yıllara dostum.

Şu kısa hayatta dilediğin tüm mutluluklara erişmeni istiyorum. Dualarım seninle arkadaşım. Nice güzel günlere. Doğum günün mutlu olsun.

Başarı, huzur, sağlık hep seni takip etsin. Sevdiklerin her zaman yanında olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Elimde telefon sana güzel bir doğum günü mesajı telaşındayım. Tüm güzel mesajlar senin için olsun. Nice güzel ve mutlu yıllara inşallah.

Dikkat dikkat. Bu güzel mesaj çok sevdiğim bir arkadaşıma. Çünkü bu güzel gün, onun doğum günü. Sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir