Cumhuriyet Bayramı Mesajları

Sayfa içeriği: Ülkemiz genelinde Cumhuriyetin 96. Yılı kutlama etkinlikleri başladı. Okullarda ve kurumlarda çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Sayfamızda Cumhuriyet Bayramı mesajları bulacaksınız.

Cumhuriyet Bayramı Mesajları 2019

Atatürk önderliğinde ülkemiz bu günlere kavuştu. Şanlı tarihimiz zaferler ile dolu. Bu güzel günde Cumhuriyet Bayramınızı tebrik ederim.

Atatürk’ün önderliğinde  kurulan Cumhuriyetimizin 94. yıldönümü tüm Türkiye’de coşkuyla kutlanıyor. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet var olacaktır. Cumhuriyet Bayramınızı en kalbi dileklerimle kutlarım.

Mustafa Kemal Atatürk’ün çevresinde Türk milletinin kenetlenmesiyle yürütülen Milli Mücadele’nin zaferle sonuçlanması ve ardından Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması, tarihin ender gördüğü büyük  bir başarıdır. Cumhuriyet Bayramınızı Tebrik ederim.

Bu anlamı ve büyük günde Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bizlere vatan yapmak için kendilerini feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyor, milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ediyorum.

Cumhuriyetin 94. Yılında bayramınızı tebrik eder nice güzel günlere erişmenizi temenni ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir