Ağlatan Mesajlar

Günümüzde popüler olan ve çok sevilen anlamlı mesajlar kesinlikle her yerde paylaşılmaktadır. Birçok türde anlamlı mesaj bulunmaktadır. Eğer siz ağlatan anlamlı mesaj türünü arıyorsanız doğru yerdesiniz. Aşağıdaki ağlatan mesajları okuyarak arkadaşlarınıza paylaşabilirsiniz.

Ağlatan Anlamlı Mesajlar

 Eğer ki mutluluk yüzünden sonsuz müebbet cezası alsam kesin yarın bir gün af kararı verilir.

Bu sevdiğim şehrin en gizemli yeri kesinlikle kalbimdir.

Bazılarına git başımdan diyerek çok değerli bir kişi olursun, ve bazılarına ise kalbinin tamamını vererek değersiz sürünen biri olarak kalırsın.

Bazen boş yere kimsenin kalbini kırmayayım diyerek kendimi avutuyorum, ama kısa bir süre sonra kendime bakarak paramparça kırılıp gittiğimi görüyorum.

Şunu anlamıyorum keşke acın zaman içinde geçecek diyeceklerine sevdiğin kişi elbet bir gün gelecek deseler çok daha iyi olurdu.

Kalbim sonuna kadar gururuyla övünürdü ama gidene dur asla söylenen bir kelime değildir.

Bir insan sevdiği ve aşık olduğu bir kişiye asla seni seviyorum diyemez. Sadece görüşürüz veya iyi geceler diyebilir.

Kesinlikle senin beni biraz olsun sevdiğini sanarak yaşamıştım, ama öyle değilmiş çünkü böyle bir şeyi ben sanarak kendimi inandırmışım.

Yine durup dururken canı sıkılmaya başladı, çünkü gözlerim yaşlarla dolup kalbime sen yıldırım gibi çaktın.

Şunu bil ki seni seviyorum sözünü ancak sana yakıştırıyordum ve tek senden duymak istiyordum.

Bir kişiyi tamamen unutmak için sizin onunla beraber yaşadıklarınızı değil onun sizinle yaşadıkları anıları hatırlamanız gerekmektedir.

Anlamlı Mesajların Önemi

Kesinlikle çok farklı türlerde olan anlamlı mesajları herkes tercih ederek okunmaktadır. Özellikle değerli ve ünlü kişilerin anlamlı sözleri çok fazla sayıda okunarak hatırlanmaktadır. En çok tercih edilen mesaj türleri ise kesinlikle ağlatan mesajlar ve güzel mesajlar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Birazdan aşağıda göreceğiniz ağlatan mesajlar ve güzel mesajlar türünü okuduğunuzda gözleriniz dolabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir