Sevgiliye Uyku Mesajları

Sevgilisi olanlar, sevgililerine romantik uyku mesajları atmak istemektedir. Bu nedenden dolayı internette en güzel sevgiliye uyku mesajları aranmaktadır. Her sevgilinin hoşuna giden sevgiliye uyku mesajları oldukça romantiktir.

Sevgiliye Uyku Mesajları

 *Sen de herkes gibi iyi geceler dileme sevgilim, iyi geceler olsan bana yeter.

 *Rüyalarımdaki hayalim, güzel sevgilim benim, seni gözlerimi kapattığımda yanımda göremiyorum ama gözlerimi açtığımda yanımda olursun inşallah.

 *Aşkım rüyamda seni görsem uyanmak istemem, bendeki sevda o kadar büyük işte.

 *Yastığımın yarısı senin yarısı benim olana kadar iyi bir gece söz konusu olmayacak ama iyi geceler sevdiğim.

 *Her gece gibi bu gecede gözlerim sırf senin için kapanıyor, aşkım iyi uykular.

 *Her gece varlığına şükrederek başımı yastığa koyuyorum biriciğim, sonsuza kadar hep benim ol çünkü ben sensiz olmayı beceremem. Şimdi yine aklımda senle uykuya dalıyorum, Allah rahatlık versin biriciğim.

 *Bensiz ve sensiz bir gece daha sevgilim, birlikte geçiremediğimiz her gece rüyalarımızda birlikte olalım sevgilim. Tek gerçek rüyam, iyi geceler meleğim.

 *Yıldızlar şahidim olsun ki seninle ilgili tuttuğum tüm dilekler gerçek olacak sevgilim, biliyorum. Dileğimin ne olduğunu sabah uyandığımda kulağına fısıldayacağım, meraklı geceler aşkım.

 *Sakın ellerimden kayıp gitme, korkarım ben sensizlikten. Mutlu yarınlara birlikte girmek dileğiyle iyi geceler meleğim.

 *Sevdiğim, Allah’ım seni uykunda da korusun, sana güzel rüyalar nasip etsin.

 *Dünyanın en güzel geceleri, senin gibi dünyanın en güzel kızına yakışır. İyi geceler sevgilim, seni her şeyden çok seviyorum.

 *Seninle uyumak nasıl bir şey bilmiyorum ama seninle her geceye varım. Bu mesajı sana atarken bile seninle uyanacağım sabahları hayal ediyorum, iyiki benim sevgilimsin, iyi geceler canımın içi.

 *Şu an sen uyuyorsun ve uyandığında bu mesajı yüzünde tebessümle okuyacaksın. Her ne yaşarsak yaşayalım, ben her zaman senin yanındayım. Güzelce uyu canım, seni göreceğim sabahı iple çekiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir