36 Ay 20.000 Tl Kredi En Uygun Bankalar
            Bankacılık sisteminin gelişmesi ve insanların bankacılık sistemlerine alışmaları ve bu sayede krediler çekerek hayatlarını kolaylaştırmaları artık kulağa hiç de yabancı gelmiyor. Bankacılık sistemlerinin insan yaşamına sağladığı katkılar sayesinde birçok insan uzun ya da kısa vadeli fon ihtiyacını giderme konusunda sıkıntı yaşamıyor.

            İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, tatil kredisi, bayram kredisi gibi çeşitli krediler ile müşterilerinin fon ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik fırsat ve alternatifler sunan bankalar birbirleri ile rekabet halinde müşteri çekmeye çalışmaktadır. 36 ay 20.000 TL kredi en uygun hangi banka veriyor diye soranlardan iseniz siz de yakın zamanda banka kredisi çekeceksiniz demektir.

En Uygun Kredi İmkanı

            Öncelikle en uygun kredi çok genel bir tanım olduğu için bazı konuları açıklığa kavuşturmakta fayda var. Birçok banka müşterisinin en uygun kelimelerinden kastı düşük faizli kredi oluyor. Yani 36 ay vade ile 20.000 TL kredisi hangi banka hangi faiz oranı ile veriyor sorusunun cevabını arıyor olacağız.

            36 ay vade 3 yıla tekabül etmektedir. Son zamanlarda banka kredilerinin faiz oranlarının ciddi anlamda düştüğü hesaba katılırsa 20.000 TL gibi bir rakam ihtiyaç ya da tüketici kredisi kategorisine girmektedir. Piyasada yer alan bankaların hepsinde uygun faiz oranları ile 36 ay vadeli 20.000 TL kredi seçenekleri bulunmaktadır. 

İlk Üç Banka

            Aylık taksitleri bütçenizi yormayacak ise ve faiz ödemek istemiyorsanız katılım bankaları gibi faizsiz bankacılık sektöründe hizmet veren bankalara yönelebilirsiniz. En uygun listeyi sizin için sıraladık. İş Bankası aylık 722 TL ile %1,24 faizli, CepteTEB aylık 723 TL taksit ile %1,25 faizli ve Yapı Kredi Bankası aylık 729 TL taksit ile %1,29 faizli 36 ay vadeli kredi vermektedir. Piyasadaki diğer bankaların da kendilerine göre müşterileri için sunduğu kredi seçenekleri bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir