Anneler günü sözleri, güzel mesajlar

Anneler günü yaklaşıyor. Her mayıs ayı geldiğinde tatlı bir telaş var. Anneler gününde annemize ne gibi süprizler yapsak diye tatlı telaşlara kapılırız. Sayfamızda anneler günü sözleri, güzel mesajlar bulacaksınız.

Anneler günü sözleri

Güzel sözlerin, nasihatlerin gün gibi aklımda annem. Seni çok özlüyorum. Günün kutlu olsun canım annem

Annem, Rabbim seni başımızdan eksik etmesin. Anneler gününü tebrik eder, mutluluklar dilerim Canım annem.

Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum canım.

Senin sonsuz sevgin her şeye değer… Annem annem canım annem… Seni çok arıyor, özlüyorum… Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

Anneler günün kutlu olsun Annem. Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen bilirsin. Derdimi, hüznümü, mutluluğumu bir tek sen bilirsin annem.

Dun sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.

Gece gündüz demedin, yemedin yedirdin, giymedin giydirdin. Zor günlerin oldu, zor günlerimde yanımda oldun. Sen dünyanın en değerli varlığı canım annemsin. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Hediyelerin en güzeli senin olsun annem, günün kutlu olsun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir