Bir söz hayatı değiştirir.

MENÜ
Ablaya doğum günü mesajları

yonetici

3564

2

Ablaya doğum günü mesajları

Dert ortağım, sırdaşım, arkadaşım can ablam. Seni çok seviyor bir ömür mutlu olmanı diliyorum. Ablaya doğum günü mesajları sayfamızda.

Ablaya doğum günü mesajları 2018

Her zaman mutlu ol abla. Çünkü bunu hak ediyorsun. Seni seviyorum, iyi ki varsın.

Başım sıkıştığı zaman soluğu senin yanında alırım. Senin hüznün beni de mutsuz eder. Sağlık, huzur ve mutluluk ile doğum günün kutlu olsun ablam.

Seni mutlu görmek, beni mutlu ediyor ablam. Senin her zaman gülmeni ve huzurlu olmanı istiyorum. İyi ki doğdun. Sevgiyle ve huzurla kal inşallah.

Mutluyum, çünkü senin gibi bir ablam var. En güzel mesajlar senin için olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Ablam seni çok seviyorum. Cansın, candansın ablam iyi ki varsın. Nice güzel senelere.

Özlemini her zaman çekerim canım ablam. Sesin her saim çınlar kulaklarımda. Doğum günün kutlu, yarınların mutlu olsun.

Zor günlerimde hep yanımda sne vardın güzel ablam. Birlikte nice güzel günlere inşallah.

Hayatım en güzeli canımın canı, her zaman beraber olduğumuz gibi yeni yaşlarında da birlikte olmak dileğiyle mutlu yıllar.

Dünya’ya bir daha gelsem yine senin kardeşin olmak isterim var mıdır ki benim kadar şanslı olan, senin gibi abla olan, iyi ki doğdum canım.

Ablaların en güzeli, en tatlısı doğum günün kutlu olsun, sağlıklı, mutlu hep seninle olsun.

Doğum günün kutlu olsun hayatımın en önemli parçası ablam, nice yıllara.

Senin gibi kalbi güzel olan bir insanın her zaman gönlü güzel olanlarla karşılaşmayı nasip etsin, doğum günün kutlu olsun.

Sana dünyanın en pahalı hediyesini almak isterdim fakat param yok ama para’nın alamayacağı derece de sana olan sevgim var, iyi ki doğdun bir tanecik ablam.

Ablam, belki beni hayatımda hiç yalnız bırakmadın ama ben seni en mutlu gününde yalnız bıraktım, özür dilerim ama ileriki yaşlarında her zaman olduğu gibi yanında olacağım, doğum günün kutlu olsun nice senelere ablacım.

Benden önce doğduğun için çok şanslıyım, eğer senin gibi ablam olmasaydı bugün adam olduysam senin ablalığın sayesinde oldum. Bana paylaşmayı öğrettin, sevmeyi öğrettin, kardeşliği öğrettin ve en önemlisi adamlığı öğrettin. Dünyanın en tatlı, en mükemmel ablasısın sen. Benim güzeller güzeli ablam, doğum günün kutlu olsun, yeni yaşında nice yeni mutlu senelere, seni çok seven kardeşin.

Şiir gibi güzel sözlerin olsun, yarına güzel bakan gözlerin olsun, yüreğinde her daim sevda var olsun, gönlün hep güzel olsun. Yarınların hep mutlu olsun. Doğum günün kutlu olsun ablacım.

Ben her zaman demişim benim en çok sevdiğim ablam sensin, Dünyanın en güzel ve zayıf ablasısın. Doğum gününü kutlamak için telefonuma kontör yükler misin? Doğum günün kutlu olsun ablacım.

2 YORUM VAR
hasan 14 Aralık 2017 - 10:18

iyi ki varsın ablam. nice mutlu yıllara inşallah. doğum gününü tebrik ederim.

Cevapla
yusuf 19 Mart 2018 - 14:37

abla candır, dert ortağıdır. tüm ablaların doğum günü kutlu olsun.

Cevapla
SON YORUMLAR