Bir söz hayatı değiştirir.

MENÜ
İnternetten Para Kazanmak Doğru Mudur?

yonetici

49

Yok

Günümzde internet para kazandığımız mecralardan birisi haline gelmiştir. Gerekli kurallara uyulduktan sonra elbette para kazanılabilir. Bu yazıda ben kendi bakış açım ile size soruyu yanıtlayacağım.

Peki, İnternetten Para Kazanmak Doğru Mudur İnternetten para kazanmak bana göre doğrudur. İnternetten para kazanmanın çeşitli yolları vardır. Kumar, yazı yazarak para kazanma, reklam izleyerek para kazanma, anket doldurarak para kazanma gibi. Şimdi bunları ayrı ayrı ele alıp sorgularsak ve düşünürsek yanlış bir şey göremiyorum.

Yazı Yazarak Para Kazanma

Belki de internette para kazanmanın en güzel ve en keyifli yollarından birisidir. Zamanınızı ve emeğinizi veriyorsunuz karşılığında para kazanıyorsunuz. Bir işte çalışmak gibi. Bundan daha güzel ve doğru bir şey olabilir mi? Bir de yazı yazmayı seven biriyseniz bunu ek gelire de dönüştürebilirsiniz.

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Bazı sitelerde reklam izleme başına ufak miktarlar kazanılıyor. Tabii ki bu miktar o kadar az ki, o kadar zamanı reklam izleyerek öldürmenizi tavsiye etmiyorum ben. Doğru ya da yanlış diye bir şey söylemiyorum yine. Mantıklı değil ve önermiyorum.

Anket Doldurarak Para Kazanma

Reklam izleme ile kıyaslarsak biraz daha fazla kazandırabilir. Yine de o zamanı anket doldurarak geçirmeye değer mi emin olamıyorum. Düşündüğümüz zaman o da mantıklı olmuyor. Toparlayacak olursak internet para kazanmak yanlış değil. Mantıklı mı değil mi? bunu sorgulayarak sizin için doğru kararı alabilirsiniz. Çünkü zaman çok önemli ve bunu üç kuruş için ve size faydasız şeyler için harcamak kulağa mantıklı gelmiyor.

SON YORUMLAR