Bir söz hayatı değiştirir.

MENÜ
Hotmail etkili bir posta hesabı

yonetici

21

Yok

Pazarlama araçlarından en önemli olanlarından biriside mail adresinin olmasıdır. Eğer firmanıza, işletmenize ait Hotmail gibi bir posta hesabınız varsa hedef kitlenize ulaşmanız daha kolay hale gelecektir.

Hotmail dünya üzerinde yaygın olarak kullanılan email hesaplarından. Microsoft yıllardır bu posta hesabı ile hizmet veriyor. Kaydol ve iletişime başla. Teknoloji çok gelişti ve dünyanın her tarafı ile görüşmek, konuşmak, dosya göndermek kolaylaştı. Posta hesapları işlerimizin daha aktif ve sürdürülebilir olmasını sağlıyor. Bir mail atarak aldığınız ürün hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Veya size gelen duyurulardan haberdar olabiliyorsunuz.

Hotmail’e Kaydol

Sosyal medya hesapları ve daha birçok online sistem mail adresini zorunlu hale getirmiş durumda. Hotmail ile mesela twitter kaydolabilir ve ileti göndermeye başlayabilirsiniz. Ayrıca banka mailleri de hesabınıza gelebilir. Böylelikle harcamalarınızı ve ekstrelerinizi daha kolay takip etme fırsatınız olabilir. Kısacası Hotmail diğer adı ile Outlook güzel ve faydalı bir iletişim aracı. İlk mail hesabımı ne zaman açtım hatırlamıyorum ama yıllardır Hotmail hesabımı kullanıyor ve faydasını çok görüyorum. Ve herkesin bir mail hesabı olmalı diyorum. Bazen firma gönderileri sıkıcı hale gelebiliyor. Sürekli duyurular rahatsız edebiliyor ama bununda tedbirleri var tabi ki. Duruma göre mail alma ayarınızı yapabiliyor ve istenmeyen gönderilerden kurtulabiliyorsunuz.

Hotmail kaydol ile gün içerisinde işlerinizi anlık olarak takip etmeniz mümkün. Bir hesap açın ve iletişim çağının nimetlerinden hızlıca faydalanmaya başlayın.

SON YORUMLAR