Bir söz hayatı değiştirir.

MENÜ
Sevgiliye aşk sözleri 2018

yonetici

3240

Yok

Sevgiliye aşk sözleri 2018

Ey sevgili bilirmisin gönlümden geçenleri?. Günümüz şartlarında sevgiliye aşk sözleri göndermenin tam zamanı. Yıl  2018 ve teknoloji çok ilerlemiş durumda. Bu zamanda aşk güzel, sevmek güzel. Sayfamızda sevgiliye aşk sözleri bulabilirsiniz.

Sevgiliye aşk sözleri 2018

Gecenin karanlığında düşersin aklıma. Seni göremek sızlatır yüreğimi. Sevdiceğim her zaman mutlu olasın inşallah. Seni çok sevdiğimi, her zaman ve her şartta senin yanında olduğumu bilesin inşallah.

Bazen hayatın zorlukları karşısında sabırlı olmak, dik durmak gerekir. Zor günlerimde senin sevdana sığınırım ey sevgili.

Yaşam tüm sıkıntıları ile beni bulsa da seni her zaman seveceğim aşkım. Seni iyi ki tanımışım, iyi ki hayatımdasın.

Gülüm, gül yüzün her zaman gülsün inşallah. Gecen ve gündüzün daima huzurlu olsun. Kem sözler, kötü gözler senden ırak olsun.

Alıştım varlığına, yokluğunda dostum hüzündür. Hüzzam duygular peşimi bırakmaz sen gittin gideli.

  • Yolların dönüşü olmasa da sever bu yürek seni.

Bir ses duymak isterim derinden, sevgiliden. Hayat seninle, mutluluğun ile güzel. Seni seviyorum ey sevgili.

  • Bilirim sözcükler yetmez sana olan sevdamı anlatmaya. Daima huzurlu olasın. Şu kısa dünyada birlikte yaşlanmak dileğiyle.

Kelimeler bir biri ardına dizilir ve derdimi anlatır sevgiliye. Oysa ben konuşur bir ben dinlerim. Sen neredesin ey sevgili?

Ey sevgili, sevdanın en güzeli ile severim seni.

Bir güzel şarkıdır seni sevmek. Bir güzel türküdür gözlerinde kaybolmak. Yaşamda senin sevginle yol almak duyguların en güzeli.

Zaman geçiyor ve ömür bitiyor her daim. Bu uzun ve zorlu yolculukta her zaman yanımdasın aşkım. Dün seninle güzeldi, yarınlar seninle güzel.

Ve ansızın gitti. Seni seviyorum bile demeden, aşkımı fısıldayamadan kulaklarına gittin sonsuza kadar. Ama ben seni her zaman seveceğim aşkım. Sen bilmesen de, görmesen de.

Sözler en hası, aşkıma can yoldaşıma gelsin. Gülen yüzün hiç solmasın. Güneşin her sabah tebessümle dolsun. Sevmek güzel hayatı seninle yaşamak güzel.

  • Hafif esen rüzgarda sesin gelir kulaklarıma. Derin duygular ile sevdalıyım sana. Rabbim güzel gözlerinden tebessümü hiç eksik etmesin inşallah.

Her gecenin sabahında, aklımda sen varken açıyorum gözlerimi. Ve güzel hisler kaplıyor ruhumu. Aşkım seni seviyorum.

e-sozler.net sitesindeki en güzel sözler aşkım için gelsin. Aşkı anlatmaya kelime bulmak o kadar zor ki. Ancak yaşanır ve hissedilir yürekte.

Ağaçlar, taş, toprak seni anlatır bana. Gözümle gördüğüm her yere yansıman düşer ansızın. Aşk yürekte yaşanırsa anlam kazanıyor. Gelsin aşkıma güzel sözler.

Zaman uzadıkça uzadı. Çünkü gidişinde yok oldu umutlarım. Gözlerim her yerde seni aradı. Ama yoktun.

  • Orası uzak olsa da gönlüm hep orada. O uzaklarda hep mutlu olasın sevgili.

Sevdam, sevgilim, sevgi yumağım, seni daima seveceğim.

Sevgililer gününü tebrik ederim aşkım. Nice mutlu günlere inşallah.

SON YORUMLAR