Mevlid Kandili Mesajları

Bir güzel kandil daha geldi. Mevlid Kandili ne zaman olacak? Bu sene 2017 yılına dair Mevlid Kandili 29 kasım tarihinde kutlanacak. Diyanet İşleri Başkanlığı, Kutlu Doğum Haftası’nın da Mevlid kandili haftasında kutlanmasına karar verdi. Sayfamızda güzel Mevlid Kandili mesajları bulabilir, dostlarınıza kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Mevlid Kandili Mesajları 2017

En mutlu günlerden birisine daha kavuştuk. Sevgili Peygamberimizin dünyaya teşrifleri bu günde olmuş. Kandiliniz mübarek, dularınız kabul olsun inşallah.

Dualarla kardeşim. Nice mutlu kandillere inşallah.

Rabbim dularınızı kabul eylesin kardeşim. Sağlıklı, huzurlu, mutlu yarınlar inşallah.

Değerli kardeşim Mübarek Mevlid Kandilini tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Rabbimden dilerim.

Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

Nuruyla Alemi Şereflendiren Peygamber Efendimizin (s.a.s) Şefaatine nail olmanız dileğiyle. Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun.

Allah’a kulu, zulmetler içinde parlayan nursun, senin gibi hakikatli dostun, kandili mübarek olsun.

Ey yüce peygamber senin hürmetine yaratıldı tüm alemler. Bizleri şefaatinden mahrum etme. Mevlid Kandiliniz Mübarek, dualarınız kabul olsun. Amin!

Bu güzel kandil hürmetine dualarınız kabul olsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Bu mübarek günlerimizde mü-min kullara, özel ve vazgeçilmez dostlara ailecek dualarımızı ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Kandiliniz kutlu olsun.

 Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını , menekşenin  tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Mevlit kandiliniz mübarek olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir