Bir söz hayatı değiştirir.

MENÜ
Tanıtım Yazısı için 7 güzel sebep var

yonetici

106

Yok

Tanıtım Yazısı için 7 güzel sebep var

SEO açısından metin yazılarına önem verilmeli. Teknolojiyi fırsata çevirebilirsiniz. Günümüzde tanıtım yazıları ile hedef kitlenize ulaşmanız daha kolay. Web siteleri size bu kolaylığı sağlıyor. Basın bülteni ve tanıtım yazısı işletmeler için önemli.

Bir işletmeyseniz ve bir web siteniz varsa , veya internet üzerinden yayın yaptığınız bir web siteniz varsa tanıtım yazılarına ihtiyacınız var. Siteniz ve ürünleri daha ön planda yer alacaktır.

Neden tanıtım yazısı?

1.   İnsanların ilgili olduğunuz alanda size daha çabuk ulaşması için başka sitelerde sizi tanıtan metinler ve sitenize gelen linkler olmalı. Bu google gibi arama motorları için çok önemlidir.Kopya olmayan özgün metinler arama motorları tarafından çok sevilir.

2.   Tanıtım yazıları sitenizdeki içerik veya ürünlerinizle ilgili aramalarda sizi ön plana çıkarır.Seo adı verilen tekniğin bir parçasıda sizi tanıtan metin yazılarıdır.

3.   Hedef kitlenize ulaşmanız demek satış demek. Geleneksel satış tekniklerinden kurtulmalı ve düzenli olarak tanıtım yazıları yazdırarak başka sitelerde yayınlatmalısınız. Güzel bir sitenin 9 pazarlamacıya denk olduğu söylenir. Hemen güzel bir tanıtım yazısı edinin.

4.   İşletmenizi ve ürünlerinizi tanıtan metin  yazıları ziyaretçi trafiği yüksek sitlerde yayınlatın. Gerekirse ücret vermekten çekinmeyin. Bu size başka müşteriler getirecektir. Metin yazıları durgun suya atılan bir taşın etkisi gibi dalga dalga yayılarak sizi hedef kitlenize ulaştırır.

5.   İnternet dünyasının en büyük ihtiyaçlarında biriside yeni bir şeyler yazmaktır. Yazılarınız yayınlandıkça arama motorlarında mutlaka ön plana çıkacaksınız. Ayrıca yazılarınızı blog yazarlarına yazdırabilir, blog sitelerde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

6.   Meşhur bir çok kurumsal firmanın web sitesi pasif durumdadır. Siteye kimse uğramamaktadır. Ziyaretçi trafiği yüksek bir web sitesi başarıyı ikiye katlayacaktır. Evet bir çok firmada günlük metin , basın bülteni yayınlayarak sürekli gündemde kalmayı başarmaktadır.

7.   Tanıtım yazılarında sizin için önemli üç kelime ile  sitenize giden linkler verin.

Not: İşletmeniz adına tanıtım yazılarını sinavkonulari.com sitemizde yayınlıoyurz.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

VE BÖYLECE;

Yazılarınız ilgili kategorimizde yayınlanır.

Tanıtım yazısında sitenize 3 link verilir.

Sitenizin değeri alexa ve google da yükselir.

Arama motorları daha çok ziyaretçi gönderir.

Ürün hedef kitlesi size daha kolay ulaşır.

SON YORUMLAR